< Projekt Fotograficzny „Jezioro Dusz”. Autorska wystawa fotografii Arcadiusa Mauritza. Wrocław – klubogaleria „Szajba” GRATIS od VERTIS :) >

Kamea zamiast tortu :)

24 września roku Pańskiego 2010 pierworodni uczestnicy Warsztatów Fotografii Artystycznej „Wiele dróg – jedna pasja” najechali na Złodziejewo.

 

Przez ten rok zdarzyło się znacznie więcej niż ktokolwiek mógłby przypuszczać. A z całą pewnością sukces warsztatów przerósł moje oczekiwania. Przez to dziwne miejsce pełne skrajności przewinęło się kilkudziesięciu prowadzących, kilkanaście modelek i kilka razy więcej uczestników.

Ostatnia grupa uczestników udowodniła mi z całą mocą, że największym sukcesem tego miejsca są ludzie. To miejsce przyciąga prawie bez wyjątku ludzi poszukujących, wrażliwych, dobrych, interesujących. Sprawiła, że ja – introwertyczka zaczęłam chętnie „wychodzić do ludzi”. Życzę sobie, by to się nie zmieniało, by los nadal krzyżował drogi Takich ludzi z moją, bo wszak mimo że wszystkie drogi prowadzą do Złodziejewa :) , to wiadomo, że nie jest to miejsce dla wszystkich. Snobizm, blichtr, pseudoartyzm i turpizm zostawiamy innym :) .

 

Nasze pierwsze urodziny z niektórymi szczęśliwcami będziemy świętować w weekend, ale faktycznie przypadają one jutro. Z tej okazji, zamiast tortu dzielę się naszym nowym logo, które niejako warsztaty dostały w prezencie od dwóch świetnych grafików: Piotra Golasy oraz Karola Kalinowskiego.

Od dziś to znak rozpoznawczy Złodziejewa.

Dziękuję wszystkim, którzy sprawiają, że czuję, że TO MA SENS……

Wasza Złodziejka

Warsztaty w Złodziejewie
Zalesie ul. Szubińska1, 89-200

BĄDŹ NA BIEŻĄCO, NEWSLETTER