Rejestracja

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od www.warsztatywzlodziejewie.pl z siedzibą w Zalesiu na adres e-mail informacji o aktualnej ofercie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę warsztatywzlodziejewie.pl Marian Oczkowski z siedzibą Zalesie, ul. Szubińska 1, 89-200 Szubin, zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z póź. zm.) w celach marketingowych obejmujące przesyłanie informacji drogą telefoniczną lub pocztową. Niniejsza zgoda obejmuje przetwarzanie danych osobowych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez warsztatywzlodziejewie.pl Marian Oczkowski z siedzibą Zalesie, ul. Szubińska 1, 89-200 Szubin, zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2013 r., poz. 1422 z późn. zm.)

Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawie wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią Regulaminu serwisu i akceptuję jego postanowienia.

Warsztaty w Złodziejewie
Zalesie ul. Szubińska1, 89-200

BĄDŹ NA BIEŻĄCO, NEWSLETTER