Miejsce, w którym stanął czas, czyli magia plenerów

Miejsce, w którym stanął czas, czyli magia plenerów

Pałac w Zalesiu to mający swoją historię, urokliwy zakątek wciśnięty między lasy i pola Krajny i Pałuk. Stary folwark (którego niestety nie ominął destrukcyjny wpływ minionego ustroju), przytulony do niego pałac oraz ogromny park to kopalnia plenerów i jedynych w swoim rodzaju miejsc. Wszechobecny bluszcz, stare drzewa, charakterystyczna architektura, tchnie duchem dawnych czasów, który rozkocha w sobie niejednego adepta fotografii; ganek, taras, wielkie okna przyciągają miękkim światłem, które padając na antyczne posadzki i grube pałacowe mury, zdają się przywracać do życia uśpiony klimat historii…

Pragniemy dać Wam niepowtarzalną okazję wejścia w te unikalne miejsca, wykorzystania ich potencjału i piękna, a każdy kto choć raz zasmakował muzealnych uciech, wie doskonale z jak głębokimi przeżyciami może się wiązać obcowanie z historią i jej estetyką.

Zamieszkacie w agroturystyce dosłownie 10 metrów od pałacu,. Zajęcia teoretyczne odbywać się będą w piwnicach pałacu, natomiast zdjęcia zgodnie z harmonogramem i planami prowadzących będziecie robić zarówno w parku, jak i zniszczonych wnętrzach starej gorzelni oraz okolicach pałacu.

www.palac-jasminum.pl

Wyświetl większą mapę

Galeria:

Warsztaty w Złodziejewie
Zalesie ul. Szubińska1, 89-200

BĄDŹ NA BIEŻĄCO, NEWSLETTER