Terminarz
ABC fotografowania – fotografia dla początkujących
Lustrzanka? - i co teraz?, co później?  A może dopiero stoisz przed decyzją zakupu?  Dzięki temu spotkaniu będziesz miał pewność, że nie wydałeś pieniędzy na zbędny sprzęt. Te warsztaty stworzyliśmy dla wszystkich, którzy CHCĄ fotografować, ale jeszcze nie do końca wiedzą JAK. Zapraszamy na warsztaty dla Początkujących, którzy swoją przygodę z Fotografią chcieliby rozpocząć (na bardziej poważnie) właśnie w magicznym Złodziejewie. Poprowadzimy Was przez kręte ścieżki od nauki obsługiwania Waszych „cyfraków”, przez zapoznanie z dziełami mistrzów, pokazanie programów ułatwiających życie fotografa, aż po wykonanie z Wami sesji z naszymi cudownymi modelkami! Warsztaty poprowadzi Karol Kalinowski, grafik z wykształcenia, fotograf z wyboru – człowiek encyklopedia, niezwykle ciepły i energiczny.
Warsztaty fotografii ślubnej
Najbardziej intensywne i najbardziej merytoryczne Warsztaty Ślubne w Polsce. Miejsca na te cieszące się ogromną popularnością i świetnymi recenzjami warsztaty rozchodzą się jak ciepłe bułeczki, zatem nie zwlekaj...
Weekendy z mistrzami: 100% kobiecości okiem Izabeli Urbaniak
Wielki come back do Złodziejewa!!! Z Izabelą Urbaniak związane są początki naszych twórczych działań. 12 lat temu zaprosiłam Izę do współprowadzenia  Twórczych wczasów.  Dzień pod jej opieką wywoływał tak pozytywne emocje, że bardzo szybko do Złodziejewa zaczęły ściągać  rzesze fotografów, by wziąć udział w weekkenduowyych warsztatach pod jej czujnym i wrażliwym okiem. A teraz kolejne WOW!!! Podczas tych warsztatów zapozuje nam Inez Lajblich - jedna z najlepszych modele ww Polsce, jedna z najlepszych z jakimi kiedykolwiek mieliśmy styczność - kwintesencja kobiecości i zmysłowości. Na tych warsztatach dowiecie się, jak:
 • w zwykłych miejscach  tworzyć niezwykle zdjęcia,
 • jak poszukiwać magicznego światła.
 • jak tworzyć kadry magnetyzujące zmysłowością,
 • jak szybko i efektowanie obrabiać zdjęcia.
 Nie sposób przy okazji nie wspomnieć o naszym pysznym jedzeniu.   Wpadajcie do nas na kawę przy kominku, na foty w pałacu pod okiem świetnego fotografa, noclegi w stylowej agroturystyce.  
Weekendy z mistrzami: Iwona Podlasińska „Tu jesteś w niebie”
Zapraszamy Was do nieba. Krainy wiecznej szczęśliwości - do krainy beztroskiego dzieciństwa.
Fotomalarstwo cyfrowe, Photoshop - zaawansowana postprodukcja zdjęć
Na tych warsztatach będziemy przede wszystkim pracować z kolorami i malować światłem, nadając zdjęciom malarskie efekty. Oszczędźcie zatem swój czas, skorzystajcie z wiedzy innych zdobywanej przez lata i przyjedźcie do magicznego Złodziejewa zgłębić arkana cyfrowej edycji zdjęć w pałacowych, rustykalnych klimatach.
POSTPRODUKCJA DLA ZIELONYCH - Photoshop i CameraRaw
Chciałbyś, by Twoje zdjęcia wyglądały lepiej, chcesz móc je poprawiać, a jeszcze nic nie wiesz o edycji zdjęć? Nie szkodzi! Oto nasz najnowszy program nawet dla tych, którzy nie zainstalowali jeszcze Adobe Camera Raw czy Adobe Photoshop - na tych warsztatach pomożemy nawet zainstalować wersje testowe (o ile już tego nie zrobiliście na swoich kontach i czas testowania nie minął)!
Program Lightroom od A do Z czyli wszystkie zdjęcia z reportażu i sesji wreszcie spójne
Zapraszamy na warsztaty LIGHTROOM, których program stworzyliśmy dla fotografów rodzinnych, ślubnych, tworzących reportaże, sesje świąteczne, sesje portretowe i historie. My wiemy, jak bardzo czasochłonna jest praca fotografa, że często pracujecie późno w nocy. Wiemy też, że najcenniejsze co mamy to czas, który powinniśmy dawać naszym bliskim i sobie. Po to są te warsztaty, byście mieli go więcej. Warsztaty dla fotografów oczekujących konkretnych rozwiązań, które poprawią jakość Waszych fotografii jak i zwiększą efektywność obróbki. Nauczycie się zarządzania Waszym zbiorem zdjęć i wreszcie przyspieszycie swoją pracę (jeśli do tej pory tego nie zrobiliście). My wiemy, jak bardzo czasochłonna jest praca fotografa, że często pracujecie późno w nocy. Wiemy też, że najcenniejsze co mamy to czas, który powinniśmy dawać naszym bliskim i sobie. Po to są te warsztaty, byście mieli go więcej. Zerknijcie na cudowny i SPÓJNY reportaż naszego PROWADZĄCEGO dla wspaniałej rodziny, w której mama i tata także są fotografami, dla których CZAS i BLISKOŚĆ z pewnością są na pierwszym miejscu: 💙 http://swietliste.pl/historie/sesja-z-brzuszkiem-w-domu-boho-fotografia-ciazowa-rodzinna-lifestyle-bydgoszcz-swietliste-fotografujemy-emocje-ola-karol    
Fotografia produktowa i kulinarna dla każdego z Magdą Masme Pankowską
Nowość w Złodziejewie! Propozycja dla każdego, kto prowadzi swój biznes, sklep, bloga i chce by jego zdjęcia przyciągały odbiorców i klientów. Na tych warsztatach dowiecie się, jak komponować i oświetlać zdjęcia, by były piękne, a produkty, czy dania znajdujące się na nich były obiektem pożądania każdego.
MasterClass: Portret intymny - Zachar Rise
Przed Wami warsztaty z Zacharym Rise - światowej klasy portrecistą z Izraela. Jak ukraść kobiecie duszę i zamknąć ją w kadrze? Jak ubrać kobietę w światło z taką precyzją, że żaden malarz by się go nie powstydził? Na te i inne pytania odpowiemy odpowiemy Wam już w styczniu na ekskluzywnych warsztatach fotografii studyjnej z Zacharym Rise w Złodziejewie.
Twórcze wczasy: 7 fotografów w 6 dni
Byliśmy pierwsi i nadal jesteśmy najlepsi w organizacji Twórczych wczasów: Zapraszamy wszystkich na Twórcze wczasy w Złodziejewie. Tylko u nas aż tyle - za tak niską cenę (porównajcie zakres, ilość prowadzących, modelek... To da się policzyć)! Zapraszamy!
Weekendy z mistrzami: Andrzej FETISH Frankowski - Klasyka aktu - plener
Ciało od zawsze było głównym obiektem zainteresowań człowieka w sztuce wizualnej. Akt uważany za podstawę artystycznego wykształcenia to bodajże najważniejszy temat w dziejach malarstwa, rzeźby oraz fotografii. Współczesna fotografia zalana jest morzem nagości, oferującym komercyjne, plastikowe ciała, „artystyczne” nekrofilizmy lub fotki rodem z porno, które coraz częściej przebojem wdziera się w galeryjne przestrzenie. Paniczne dążenie do bycia zauważonym kieruje fotografów do ekstremum, gubiąc po drodze duszę i ulotność gry ludzkiego ciała.
Master class: Decydujący moment i fashion w fotografii - Lukas Dvorak
Lukas Dvorak bawi się formą, światłem odwołując się do najlepszych tradycji światowej fotografii. Jego zdjęcia są odważne, choć  klasyczne. Z pewnością na światowym poziomie. Jak on to robi? Możecie się dowiedzieć na pierwszych w Polsce warsztatach z tym wybitnym fotografem z Czech.
Master class: Ekspresja i dystynkcja - fotografia tańca z Levente Szabo
Obraz i muzyka, fotografia i taniec - to sztuki najbardziej pieszczące nasze zmysły. A gdyby tak je połączyć(?)... Przed Wami warsztaty z  Levente Szabo, warsztaty na których nauczycie się wszystkiego, co może pomóc Wam robić  profesjonalne i zarazem artystyczne zdjęcia tancerkom i tancerzom, gimnastyczkom. Zobaczycie jak okiełznać ekspresję, by zamknąć ją w kadrze, który koił będzie dystynkcją, elegancją i co zadziwiające spokojem. Podczas tych warsztatów będziesz mógł wniknąć w sztukę fotografii baletowej i artystycznej. Poznać tajniki wiedzy Levente Szabo o światle, kompozycji, edycji.


Poczekalnia

Postprodukcja dla fotografujących z elementami projektowania graficznego
Nie jesteś zadowolony ze swoich zdjęć? Wydają Ci się szare, bez wyrazu, bez charakteru? Nie wiesz, jak uratować zdjęcie, któremu coś dolega? - te warsztaty są właśnie dla Ciebie! Postprodukcja w fotografii - kolejna edycja warsztatów Photoshop (i Lightroom) w piwnicach pałacu (zamiast nudnych miejskich sal wykładowych) połączona z magicznym zimowym plenerem.
Weekendy z mistrzami: Esencja kobiecości - Sagaj
Przed Wami warsztaty z Sagajem, mężczyzną, który jak mało kto dostrzega wielowymiarowość piękna kobiet. Niezwykle kobiece warsztaty poprowadzone przez niezwykle męskiego mężczyznę. Sagaj Photography to człowiek, który rzucił wszystko, by być fotografem. Teraz robi sesje na całym świecie, a być w jego portfolio to marzenie prawie każdej modelki. Chcecie wiedzieć, jak tego dokonał? Koniecznie dołączcie do nas. W programie sesje z pięknymi modelkami pod okiem Sagaja oraz zajęcia z Postprocesu. Jego zdjęcia są tak różnorodne, jak zmienna potrafi być kobieta. Portret, to tylko jedna w wielu jego fotograficznych pasji, ale dzięki niemu właśnie, jego styl i sposób zatrzymywania chwil w kadrze stały się rozpoznawalne. Sagaj to doświadczony artysta i wykładowca, który od ponad roku dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z Wami poświęcając swoje warsztaty właśnie portretowi i fotografii kobiecej.
Weekendy z mistrzami: Wszystkie kolory Beaty Banach * plener
Na tych warsztatach udowodnimy Wam, że do zrobienia zdjęcia „wow” nie potrzebna Wam super wizażystka, extra stylistka fryzur, a wystarczy pomysł, modelka, nieco wyobraźni i tyle umiejętności, ile postaramy się Wam przekazać   Te warsztaty chciałabym Państwu zarekomendować szczególnie gorąco. Jak zapewne wiecie Złodziejewo działa już od 2010 roku. Beata Banach jest jedną z pierwszych naszych Absolwentów „Twórczych wczasów”, właśnie rocznika 2010. Od tego czasu odbyła kilkanaście różnych warsztatów i plenerów. Beata często podkreśla, że wiele zawdzięcza Złodziejewu, ale z pewnością jej rozpoznawalny styl jest efektem przede wszystkim wielkiego talentu, popartego zdobywaną wiedzą i nie poprzestawianiu w dążeniu do doskonałości.   Wasza fotografia wskoczy na inny poziom, ale także ciekawie spędzony weekend w doborowym towarzystwie, w miejscu oddychającym historią i artyzmem. O naszym pysznym jedzeniu nie zapominając. Nie dajcie się zimie‼️  Wpadajcie do nas na kawę przy kominku, na foty w pałacu pod okiem świetnego fotografa, noclegi w stylowej agroturystyce.
Weekendy z mistrzami: Wszystkie kolory Beaty Banach * studio
Na tych warsztatach udowodnimy Wam, że do zrobienia zdjęcia „wow” nie potrzebna Wam super wizażystka, extra stylistka fryzur, a wystarczy pomysł, modelka, nieco wyobraźni i tyle umiejętności, ile postaramy się Wam przekazać   Te warsztaty chciałabym Państwu zarekomendować szczególnie gorąco. Jak zapewne wiecie Złodziejewo działa już od 2010 roku. Beata Banach jest jedną z pierwszych naszych Absolwentów „Twórczych wczasów”, właśnie rocznika 2010. Od tego czasu odbyła kilkanaście różnych warsztatów i plenerów. Beata często podkreśla, że wiele zawdzięcza Złodziejewu, ale z pewnością jej rozpoznawalny styl jest efektem przede wszystkim wielkiego talentu, popartego zdobywaną wiedzą i nie poprzestawianiu w dążeniu do doskonałości.   Wasza fotografia wskoczy na inny poziom, ale także ciekawie spędzony weekend w doborowym towarzystwie, w miejscu oddychającym historią i artyzmem. O naszym pysznym jedzeniu nie zapominając. Nie dajcie się zimie‼️  Wpadajcie do nas na kawę przy kominku, na foty w pałacu pod okiem świetnego fotografa, noclegi w stylowej agroturystyce.
Weekendy z mistrzami: Eksplozja radości - 2-dniowe warsztaty rodzinnej fotografii lifestyle

GOŚCINNIE W ZŁODZIEJEWIE!, zapisy u: APSWEETPHOTOGRAPHY@GMAIL.COM

Zapraszam Was na wyjątkowe  2- dniowe  warsztaty rodzinnej  fotografii lifestyle. 

Odkryję dla Ciebie sposoby na uzyskanie wspaniałych kadrów rodzinnych, pełnych radości, przygody i zabawy połączone w niezwykły sposób z przepiękną  malarskością i  wyczuciem koloru. Poznasz wszystkie tajniki udanych kadrów, odkryjesz jak w łatwy sposób odnaleźć to wyjątkowe miejsce i światło oraz nauczysz się tworzyć magię.

Nauczę Was również obsługi Waszych aparatów oraz przekażę wiedzę z zakresu ich ustawiania oraz pracy z obiektywami tak aby Wasze zdjęcia wychodziły prosto z aparatu, a nie były dziełem Photoshopa.

Weekendy z mistrzami: Z miłości do radości - rodzinna fotografia lifestyle
Chciałabym Was zaprosić na wyjątkowe warsztaty z Ann Podsiedlik, wulkanem energii, niesamowita optymistką, ale przede wszystkim wielka pasjonatka fotografii i łapania cudownych, malowniczych i szczęśliwych kadrów. Z jej zdjęć nieustannie bije radość i beztroska, bo Ania jest właśnie taką osobą. To już 13 lat od kiedy wzięła po raz pierwszy aparat do ręki i 8 od kiedy dzieli się swoja pasja i wiedzą z fotografami i ważne jest tu to, że wkłada w to całe swoje serce, dusze i ogrom zaangażowania. Uczy fotografii tak, aby każdy wyjechał stąd nie tylko z pełnią fotograficznej wiedzy, ale też z zaangażowaniem w działania na rzecz tego aby fotografia był czymś więcej niż pasją, aby była sposobem na życie, biznesem i zawodem. Z jej warsztatów wyjdziecie nie tylko z dyskami pełnymi wspaniałych kadrów, których Was nauczy krok po kroku, bo sama uważa, że wyjątkowa fotografii, to nie tylko pstryk migawki, ale też ogrom przygotowań, w czym  jest naprawdę doskonała i  z całą masą wiedzy na temat każdego szczegółu budowania sesji, pracy nad nią aż po ostateczny kształt zdjęć. Do swojego programu dołożyła też to na czym dziś budujemy rozwój marki fotografa, a więc zarządzanie social media w pigułce, od tworzenia postów, po kręcenie rolek i relacji, abyście to co tworzycie mogli puszczać w świat wyjątkowy sposób.
Weekendy z mistrzami: Z miłości do radości - 2-dniowe warsztaty ciążowej fotografii lifestyle

GOŚCINNIE W ZŁODZIEJEWIE!, zapisy u: APSWEETPHOTOGRAPHY@GMAIL.COM

Zapraszam Was na wyjątkowe  2- dniowe  warsztaty ciążowej  fotografii lifestyle. 

Odkryję dla Ciebie sposoby na uzyskanie wspaniałych kadrów ciążowych, pełnych radości, przygody i zabawy połączone w niezwykły sposób z przepiękną  malarskością i  wyczuciem koloru. Poznasz wszystkie tajniki udanych kadrów, odkryjesz jak w łatwy sposób odnaleźć to wyjątkowe miejsce i światło oraz nauczysz się tworzyć magię.

Nauczę Was również obsługi Waszych aparatów oraz przekażę wiedzę z zakresu ich ustawiania oraz pracy z obiektywami tak aby Wasze zdjęcia wychodziły prosto z aparatu, a nie były dziełem Photoshopa.

Master class: Potęga kobiecości z Dan Hecho
Przed Wami warsztaty z  Danem Hecho, warsztaty na których nauczycie się wszystkiego, co może pomóc Wam robić  profesjonalne i zarazem artystyczne zdjęcia tancerkom oraz pełne wyrafinowanego smaku akty. Warsztaty skierowane są zarówno do początkujących jak i profesjonalistów zainteresowanych podejściem Dana do fotografii aktu i baletu. Spędzicie dwa dni w atmosferze sztuki w otoczeniu pięknych nagich modelek i poznacie wszystkie tajniki pracy tego uzdolnionego fotografa. Będziecie mogli wziąć udział w procesie artystycznym i tworzeniu arcydzieła.
Weekendy z mistrzami: Słoneczne okruszki z Ann Podsiedlik
Termin 17-19 września - BRAK MIEJSC!  GOŚCINNIE W ZŁODZIEJEWIE, zapisy u: APSWEETPHOTOGRAPHY@GMAIL.COM. Fotografia dziecięca to coś więcej niż zdjęcia, to przygotowanie do sesji, kontakt z maluchem, a także rodzicami - klientami. Ania Podsiedlik - jeden z najbardziej doświadczonych  szkoleniowców w Polsce - na warsztatach poświęconych fotografii dziecięcej w plenerze  opowie nie tylko o sposobie tworzenia zdjęć, łapania kadrów i obróbce. Powie też o pozyskiwaniu i utrzymaniu klienta czyli tworzeniu komercyjnej fotografii dziecięcej. Ania to czarodziejka, która potrafi robić niezwykłe zdjęcie, zwykłym dzieciom.
Weekendy z mistrzami: Baśnie Aleksandry Matys
GOŚCINNIE W ZŁODZIEJEWIE.  Złodziejewo to nie tylko pałac, park, znane już w całej Polsce pyszne posiłki czy XIX gorzelnia. Między pałacem i gorzelnią, znajdziesz baśniowe zakamarki, a poranne mgły sprawią, że widok polnych ścieżek będzie niemal mistycznym doznaniem... ☄ Pokażemy Ci, jak tę magię i emocje uchwycić w niepowtarzalnym kadrze!📸
Postprodukcja dla fotografów ślubnych
POSTPRODUKCJA DLA FOTOGRAFÓW ŚLUBNYCH  (poziom zaawansowany) Warsztaty dla fotografów ślubnych oczekujących konkretnych rozwiązań, które poprawią jakość Waszych fotografii jak i zwiększą efektywność obróbki. Nauczysz się zarządzania Twoim zbiorem zdjęć. Poprawnego wywoływania RAW zarówno dla pojedynczych fotografii jak i całych reportaży. Wykorzystasz do obróbki warstwy korekcyjne, maski jak i pluginy NIK, które znacznie przyspieszą pracę. Nauczysz się tworzyć własne akcje, które usprawnia Twój system pracy. Poznasz sposoby na tworzenie grafiki na potrzeby Twojej działalności – kolaże ze zdjęć z elementami graficznymi. Dowiesz się jak stworzyć swój własny niepowtarzalny szablon fotoksiążki.
Postprodukcja dla fotografów ślubnych
POSTPRODUKCJA DLA FOTOGRAFÓW ŚLUBNYCH  (poziom zaawansowany) Warsztaty dla fotografów ślubnych oczekujących konkretnych rozwiązań, które poprawią jakość Waszych fotografii jak i zwiększą efektywność obróbki. Nauczysz się zarządzania Twoim zbiorem zdjęć. Poprawnego wywoływania RAW zarówno dla pojedynczych fotografii jak i całych reportaży. Wykorzystasz do obróbki warstwy korekcyjne, maski jak i pluginy NIK, które znacznie przyspieszą pracę. Nauczysz się tworzyć własne akcje, które usprawnia Twój system pracy. Poznasz sposoby na tworzenie grafiki na potrzeby Twojej działalności – kolaże ze zdjęć z elementami graficznymi. Dowiesz się jak stworzyć swój własny niepowtarzalny szablon fotoksiążki.
Weekendy z mistrzami: Subtelnie o nagości - Evgeny Makarenko Loza
Po spektakularnym sukcesie pierwszych  warsztatów w Polsce z Evgenym Makarenką Loza w 2022, zapraszam na kolejny termin w 2023 - będzie BOSKO!    O tym, że trudno umieć dostrzec duszę kobiety rozebranej,  wiedzą nie tylko mężczyźni. O tym że trudno pokazać ją na zdjęciach, wie każdy fotograf. O tym, że trudno zapanować nad ciałem modelki, gdy ma się do opanowania siebie, swój sprzęt, swoje emocje i emocje modelki przekonał się już chyba każdy. Po to właśnie są warsztaty, byście nie byli dla siebie przeszkodą, byście nie uczyli się sami metodą prób i błędów, by ktoś doświadczony poprowadził Was za rękę i byście wspólnie z nami pokonali barierę lęku i nieśmiałości przed nagością. Byście mogli wykonywać samodzielne sesje zdjęciowe, jakie tylko zechcecie i z kim zechcecie.
Weekendy z mistrzami: Kolor i kreacja - Ronny Garcia
Soczyste kolory, nowe pomysły, odmienna kultura, inne spojrzenia - to może być i mam nadzieję będzie, bardzo inspirujące spotkanie. Podczas pełnych dwóch dni warsztatów z Ronny'm Garcia poznasz proces tworzenia Ronny'ego, a wraz z nim dowiesz się, jak znajduje inspiracja i obrazuje koncepcje, które chce pokazać widzom na swoich fotografiach. Nauczy Cię dokonywania wyboru kolorów na podstawie teorii barw, pokaże jak dobierać kostiumy do scenerii, a także nauczy pracy z modelem. Oczywiście będziesz miał również możliwość zrobienia własnych zdjęć, aby móc później je edytować.
MasterClass: Sveta Butko „Pastelowe marzenia”
Sveta Butko tworzy zdjęcia pełne ciepła, czystości i niewinności. Są one miłe i przytulne jak puch łabędzi. Wzbudzają one wyłącznie pozytywne emocje. Jeśli chcesz popatrzeć na świat oczami Svety, zmiękczając świat dosłownie i w przenośni, powinieneś rozważyć dołączenie do nas. Te warsztaty będą nie tylko nauką warsztatu, ale także dzieleniem się dobrą energią i empatią.
Master class: Promyczki serca - fotografia dziecięca i rodzinna Sujata Setia (But Natural Photography)
Sujata Setia to kolejna kobieta,  która podnosi jakość fotografii, oddziaływując na fotografów na całym świecie.  A jej optymistyczne, świetliste usposobienie promieniuje nie tylko na kadry, ale także na ludzi, którzy je oglądają i czują zawarte w nich ciepło. Warsztaty prowadzone są w języku angielskim, tłumaczone na język polski przez doświadczonego tłumacza związanego z fotografią.
Master class: Blisko mamy - fotografia ciążowa i dziecięca Julii Zarkh
Trudno dziś w naszym otoczeniu spotkać kobietę, która nie ma sesji w ciąży, rodziny, która nie zatroszczyła się o wyjątkowe pamiątki dla swoich dzieci. A my - fotografowie nie poprzestajemy na ciągłym rozwoju, by tworzyć jeszcze piękniej. Julia Zarkh jest bez wątpienia osobą obdarzoną iskrą Bożą i już niedługo spotka się z Wami, by nią się podzielić. Warsztaty prowadzone są w języku rosyjskim tłumaczone na język polski przez doświadczonego tłumacza związanego z fotografią.  
Weekendy z mistrzami: Portret studyjny z Hanną Derecką „Malowanie Światłem" + extra męski portret
Wasza fotografia wskoczy na inny poziom, ale także ciekawie spędzony weekend w doborowym towarzystwie, w miejscu oddychającym historią i artyzmem. O naszym pysznym jedzeniu nie zapominając.    Wpadajcie do nas na kawę, na foty w pałacu pod okiem świetnego fotografa, noclegi w stylowej agroturystyce.
Weekendy z mistrzami: Portret studyjny z Hanną Derecką „Malowanie Światłem" + extra męski portret
Wasza fotografia wskoczy na inny poziom, ale także ciekawie spędzony weekend w doborowym towarzystwie, w miejscu oddychającym historią i artyzmem. O naszym pysznym jedzeniu nie zapominając.    Wpadajcie do nas na kawę, na foty w pałacu pod okiem świetnego fotografa, noclegi w stylowej agroturystyce.
Weekendy z mistrzami: Portret studyjny z Alicją Lelonek-Ball
Te warsztaty to idealna propozycja dla tych, którzy chcieliby poznać pracę w studio oraz we wnętrzach przy świetle zastanym. To wyjątkowa propozycja warsztatów, na których poznacie specyfikę pracy ze światłem: STAŁYM, BŁYSKOWYM, jak i ZASTANYM! Jeśli kochacie plener, to z pewnością cierpicie z powodu małej ilości światła i ciepła przez prawie pół polskiego roku. Dla pasjonatów fotografii żyjących i działających na tej szerokości geograficznej umiejętność fotografowania w studio i we wnętrzach może okazać się zbawienna i uchronić nas przed zimowym marazmem. Poza merytorycznymi atutami, ciekawie spędzony weekend w doborowym towarzystwie, w miejscu oddychającym historią i artyzmem z pewnością będzie balsamem dla Waszej duszy, a nasze pyszne jedzenie balsamem dla ciała. Nie dajcie się zimie‼️  Wpadajcie do nas na kawę przy kominku, na foty w pałacu pod okiem świetnego fotografa, noclegi w stylowej agroturystyce.
Weekendy z mistrzami: Anna Pietrakowska „Kobiety małe i duże"
W czasach, kiedy kobiecość często bywa wypaczona, nauczmy się patrzeć i pokazywać kobiety, zarówno te małe, jak i te duże, zgodnie z ich naturą. Te warsztaty to idealna propozycja dla tych, którzy szukają oryginalnych środków wyrazu i kochają malarskość w fotografii. Obcowanie ze sztuką i doświadczenie udowadnia nam, że w każdej dziedzinie możemy znaleźć swoją własną niszę, że nawet zdjęcia komercyjne nie muszą być nudne i sztampowe. Ania, jej fotografie i jej praca z klientami dowodzi, że można tworzyć wartościowe obrazki w swoim stylu i na nich zarabiać.    
Master Class: Elena Shumilova „Arkadia dzieciństwa”
TERMINY WARSZTATÓW Z PROWADZĄCYMI ZZA GRANICY PODANE SĄ NARAZIE ORIENTACYJNIE. ZAPISY TRWAJĄ, GRUPY SĄ PRAWIE SKOMPLETOWANE NA PIERWSZY MOŻLIWY TERMIN. Z nieskrywaną dumą i radością przedstawiam Wam warsztaty ze światowej sławy fotografką - Eleną Shumilovą! Warsztaty z nią, zarówno w Złodziejewie, jak i na całym świecie, okazały się być ogromnym sukcesem. Jestem szczęśliwa, że Elen ponownie przyjęła zaproszenie do Złodziejewa. Warsztatów z tą Panią nie trzeba rekomendować jej fanom - szacuje się, że na całym świecie jest ich już ponad 60 mln.
Warsztaty fotografii ślubnej
Najbardziej intensywne i najbardziej merytoryczne Warsztaty Ślubne w Polsce. Miejsca na te cieszące się ogromną popularnością i świetnymi recenzjami warsztaty rozchodzą się jak ciepłe bułeczki, zatem nie zwlekaj...
Warsztaty fotografii ślubnej - kraina lodu
Najbardziej intensywne i najbardziej merytoryczne Warsztaty Ślubne w Polsce. Miejsca na te cieszące się ogromną popularnością i świetnymi recenzjami warsztaty rozchodzą się jak ciepłe bułeczki, zatem nie zwlekaj...
Weekendy z mistrzami: Damian Drewniak „Dogoń swoje marzenia”
Weekendy z mistrzami to cykl spotkań w Złodziejewie z najbardziej cenionymi, najzdolniejszymi fotografami w Polsce. Najlepsze twórcze wyjazdy pod słońcem i pod księżycem to te do Złodziejewa! 🌞🌝 Tajemnicze, oddychające historią, w części będące ruiną, w części odrestaurowanym zabytkiem miejsce, piękny 9cio hektarowy park, przepyszne domowe jedzenie 🔥, przytulny pałac, zupełnie inny niż pozostałe odrestaurowane obiekty...i do tego niezwykła osobowość Damiana.
Weekendy z mistrzami: Damian Drewniak „Dogoń swoje marzenia” - tylko RAZ w tym roku prawie sam na sam z mistrzem❣️
To pierwsza taka propozycja w historii warsztatów w Złodziejewie. Ekskluzywna propozycja dla najbardziej wymagających gości. W niezwykle kameralnej grupie. Oferta TYLKO dla 4 OSÓB! W cenie tutoriale z obróbki wykonanej na warsztatach!   Weekendy z mistrzami to cykl spotkań w Złodziejewie z najbardziej cenionymi, najzdolniejszymi fotografami w Polsce. Najlepsze twórcze wyjazdy pod słońcem i pod księżycem to te do Złodziejewa! 🌞🌝 Tajemnicze, oddychające historią, w części będące ruiną, w części odrestaurowanym zabytkiem miejsce, piękny 9cio hektarowy park, przepyszne domowe jedzenie pałaszowane przy cieple kominka 🔥, przytulny pałac, zupełnie inny niż pozostałe odrestaurowane obiekty...i do tego niezwykła osobowość Damiana.
Weekendy z mistrzami: „Cud życia” Iwona Weiss Choudhry
2 w 1 - Zapraszamy na jedyne w swoim rodzaju spotkanie łączące aż dwa warsztaty dzięki którym nabierzesz pewności w fotografowaniu najbardziej intymnych chwil kobiet i ich rodzin - chwil przed narodzinami i zaraz po narodzinach dziecka. Robiąc zdjęcia w tym okresie dajesz rodzinom najprawdopodobniej najcenniejszą w ich życiu pamiątkę, więc musisz to zrobić DOBRZE
Twórcze wczasy: 7 fotografów w 6 dni - Wakacje!
Byliśmy pierwsi i nadal jesteśmy najlepsi w organizacji Twórczych wczasów: Zapraszamy wszystkich na Twórcze wczasy w Złodziejewie. Tylko u nas aż tyle - za tak niską cenę (porównajcie zakres, ilość prowadzących, modelek... To da się policzyć)! Zapraszamy!
Weekendy z mistrzami: Totalny reset – Makroprzestrzenie Magdy Wasiczek
Macie ochotę zapomnieć zupełnie o Bożym świecie, biegać po łące w poszukiwaniu `robaczków` i nie myśleć o swoich problemach? Te warsztaty wzbogacą nie tylko Waszą wiedzę i doświadczenie, ale także, a może przede wszystkim będą okazją do oderwania się od wszelkich trosk, gwarantujemy.
Master class: Oleg Oprisco „Obrazy ze snów”
TERMINY WARSZTATÓW Z PROWADZĄCYMI ZZA GRANICY Z UWAGI NA COVID!!! PODANE SĄ NARAZIE ORIENTACYJNIE. ZAPISY TRWAJĄ, GRUPY SĄ PRAWIE SKOMPLETOWANE NA PIERWSZY MOŻLIWY TERMIN.     Są autorzy w przypadku których zbyteczne jest pisanie o ich pracach - tyczu to zarówno fotografów, jak i wszelkich autorów prawdziwych dzieł artystycznych. Bowiem taka jest rola sztuki - działać na odbiorcę. Moim zdaniem takie są zdjęcia Olga Oprisco - `gadają`, pobudzają do myślenia i ... do czucia.
Master class: Marketa Novak „Epicka fotografia”
Rozmach, widowiskowość, przepych, malarskość, zespolenie z naturą, symbioza barw i stworzeń - to pierwsze skojarzenia, jakie mam, patrząc na fotografie Markety Novak. Z ogromną dumą przedstawiam Państwu warsztaty z czeską niezwykle utalentowaną panią fotograf. 
Master class: David Dubnitskiy „AKT SENTYMENTALNIE”
Z ogromną dumą przedstawiam Państwu warsztaty z ukraińskim malarzem, którego pędzlem jest aparat fotograficzny – Davidem Dubnitskiym.
Weekendy z mistrzami: Kat Pascoal - Eklektyczna fotografia ciążowa i dziecięca
Fotografia ciążowa i dziecięca to zdaje się dominujące dziedziny komercyjnej fotografii w tych czasach, które jednocześnie pozwalają nam stwarzać sesje w wypracowanym przez nas stylu…


Warsztaty w Złodziejewie
Zalesie ul. Szubińska1, 89-200

BĄDŹ NA BIEŻĄCO, NEWSLETTER