Terminarz
Postprodukcja dla fotografów ślubnych
POSTPRODUKCJA DLA FOTOGRAFÓW ŚLUBNYCH  (poziom zaawansowany) Warsztaty dla fotografów ślubnych oczekujących konkretnych rozwiązań, które poprawią jakość Waszych fotografii jak i zwiększą efektywność obróbki. Nauczysz się zarządzania Twoim zbiorem zdjęć. Poprawnego wywoływania RAW zarówno dla pojedynczych fotografii jak i całych reportaży. Wykorzystasz do obróbki warstwy korekcyjne, maski jak i pluginy NIK, które znacznie przyspieszą pracę. Nauczysz się tworzyć własne akcje, które usprawnia Twój system pracy. Poznasz sposoby na tworzenie grafiki na potrzeby Twojej działalności – kolaże ze zdjęć z elementami graficznymi. Dowiesz się jak stworzyć swój własny niepowtarzalny szablon fotoksiążki.
POSTPRODUKCJA DLA ZIELONYCH
Chciałbyś, by Twoje zdjęcia wyglądały lepiej, chcesz móc je poprawiać, a jeszcze nic nie wiesz o edycji zdjęć? Nie szkodzi! Oto nasz najnowszy program nawet dla tych, którzy nie zainstalowali jeszcze Adobe Camera Raw czy Adobe Photoshop - na tych warsztatach pomożemy nawet zainstalować wersje testowe (o ile już tego nie zrobiliście na swoich kontach i czas testowania nie minął)!
Weekendy z mistrzami: Wszystkie kolory Beaty Banach * studio
Na tych warsztatach udowodnimy Wam, że do zrobienia zdjęcia „wow” nie potrzebna Wam super wizażystka, extra stylistka fryzur, a wystarczy pomysł, modelka, nieco wyobraźni i tyle umiejętności, ile postaramy się Wam przekazać   Te warsztaty chciałabym Państwu zarekomendować szczególnie gorąco. Jak zapewne wiecie Złodziejewo działa już od 2010 roku. Beata Banach jest jedną z pierwszych naszych Absolwentów „Twórczych wczasów”, właśnie rocznika 2010. Od tego czasu odbyła kilkanaście różnych warsztatów i plenerów. Beata często podkreśla, że wiele zawdzięcza Złodziejewu, ale z pewnością jej rozpoznawalny styl jest efektem przede wszystkim wielkiego talentu, popartego zdobywaną wiedzą i nie poprzestawianiu w dążeniu do doskonałości.   Wasza fotografia wskoczy na inny poziom, ale także ciekawie spędzony weekend w doborowym towarzystwie, w miejscu oddychającym historią i artyzmem. O naszym pysznym jedzeniu nie zapominając. Nie dajcie się zimie‼️  Wpadajcie do nas na kawę przy kominku, na foty w pałacu pod okiem świetnego fotografa, noclegi w stylowej agroturystyce.
Weekendy z mistrzami: Damian Drewniak „Dogoń swoje marzenia”
Weekendy z mistrzami to cykl spotkań w Złodziejewie z najbardziej cenionymi, najzdolniejszymi fotografami w Polsce. Najlepsze twórcze wyjazdy pod słońcem i pod księżycem to te do Złodziejewa! 🌞🌝 Tajemnicze, oddychające historią, w części będące ruiną, w części odrestaurowanym zabytkiem miejsce, piękny 9cio hektarowy park, przepyszne domowe jedzenie pałaszowane przy cieple kominka 🔥, przytulny pałac, zupełnie inny niż pozostałe odrestaurowane obiekty...i do tego niezwykła osobowość Damiana.
Warsztaty fotografii ślubnej - kraina lodu
Najbardziej intensywne i najbardziej merytoryczne Warsztaty Ślubne w Polsce. Miejsca na te cieszące się ogromną popularnością i świetnymi recenzjami warsztaty rozchodzą się jak ciepłe bułeczki, zatem nie zwlekaj...
Weekendy z mistrzami: Portret studyjny z Hanną Derecką „Malowanie Światłem"  + extra męski portret
BRAK MIEJSC! Wasza fotografia wskoczy na inny poziom, ale także ciekawie spędzony weekend w doborowym towarzystwie, w miejscu oddychającym historią i artyzmem. O naszym pysznym jedzeniu nie zapominając.    Wpadajcie do nas na kawę, na foty w pałacu pod okiem świetnego fotografa, noclegi w stylowej agroturystyce.
Weekendy z mistrzami: Portret studyjny z Hanną Derecką „Malowanie Światłem"  + extra męski portret
Wasza fotografia wskoczy na inny poziom, ale także ciekawie spędzony weekend w doborowym towarzystwie, w miejscu oddychającym historią i artyzmem. O naszym pysznym jedzeniu nie zapominając.    Wpadajcie do nas na kawę, na foty w pałacu pod okiem świetnego fotografa, noclegi w stylowej agroturystyce.
ABC fotografowania – fotografia dla początkujących
Lustrzanka? - i co teraz?, co później?  A może dopiero stoisz przed decyzją zakupu?  Dzięki temu spotkaniu będziesz miał pewność, że nie wydałeś pieniędzy na zbędny sprzęt. Te warsztaty stworzyliśmy dla wszystkich, którzy CHCĄ fotografować, ale jeszcze nie do końca wiedzą JAK. Zapraszamy na warsztaty dla Początkujących, którzy swoją przygodę z Fotografią chcieliby rozpocząć (na bardziej poważnie) właśnie w magicznym Złodziejewie. Poprowadzimy Was przez kręte ścieżki od nauki obsługiwania Waszych „cyfraków”, przez zapoznanie z dziełami mistrzów, pokazanie programów ułatwiających życie fotografa, aż po wykonanie z Wami sesji z naszymi cudownymi modelkami! Warsztaty poprowadzi Karol Kalinowski, grafik z wykształcenia, fotograf z wyboru – człowiek encyklopedia, niezwykle ciepły i energiczny.
Master class: Potęga kobiecości z Dan Hecho
Przed Wami warsztaty z  Danem Hecho, warsztaty na których nauczycie się wszystkiego, co może pomóc Wam robić  profesjonalne i zarazem artystyczne zdjęcia tancerkom oraz pełne wyrafinowanego smaku akty. Warsztaty skierowane są zarówno do początkujących jak i profesjonalistów zainteresowanych podejściem Dana do fotografii aktu i baletu. Spędzicie dwa dni w atmosferze sztuki w otoczeniu pięknych nagich modelek i poznacie wszystkie tajniki pracy tego uzdolnionego fotografa. Będziecie mogli wziąć udział w procesie artystycznym i tworzeniu arcydzieła.
Master class: Potęga kobiecości z Dan Hecho 2
Przed Wami warsztaty z  Danem Hecho, warsztaty na których nauczycie się wszystkiego, co może pomóc Wam robić  profesjonalne i zarazem artystyczne zdjęcia tancerkom oraz pełne wyrafinowanego smaku akty. Warsztaty skierowane są zarówno do początkujących jak i profesjonalistów zainteresowanych podejściem Dana do fotografii aktu i baletu. Spędzicie dwa dni w atmosferze sztuki w otoczeniu pięknych nagich modelek i poznacie wszystkie tajniki pracy tego uzdolnionego fotografa. Będziecie mogli wziąć udział w procesie artystycznym i tworzeniu arcydzieła.
Master class: David Dubnitskiy „AKT SENTYMENTALNIE”
Z ogromną dumą przedstawiam Państwu warsztaty z ukraińskim malarzem, którego pędzlem jest aparat fotograficzny – Davidem Dubnitskiym.
Twórcze wczasy: 7 fotografów w 6 dni
Byliśmy pierwsi i nadal jesteśmy najlepsi w organizacji Twórczych wczasów: Zapraszamy wszystkich na Twórcze wczasy w Złodziejewie. Tylko u nas aż tyle - za tak niską cenę (porównajcie zakres, ilość prowadzących, modelek... To da się policzyć)! Zapraszamy!
Weekendy z mistrzami: Iwona Podlasińska „Tu jesteś w niebie”
Zapraszamy Was do nieba. Krainy wiecznej szczęśliwości - do krainy beztroskiego dzieciństwa.
Weekendy z mistrzami: Kolor i kreacja - Ronny Garcia
Soczyste kolory, nowe pomysły, odmienna kultura, inne spojrzenia - to może być i mam nadzieję będzie, bardzo inspirujące spotkanie. Podczas pełnych dwóch dni warsztatów z Ronny'm Garcia poznasz proces tworzenia Ronny'ego, a wraz z nim dowiesz się, jak znajduje inspiracja i obrazuje koncepcje, które chce pokazać widzom na swoich fotografiach. Nauczy Cię dokonywania wyboru kolorów na podstawie teorii barw, pokaże jak dobierać kostiumy do scenerii, a także nauczy pracy z modelem. Oczywiście będziesz miał również możliwość zrobienia własnych zdjęć, aby móc później je edytować.
Weekendy z mistrzami: Totalny reset – Makroprzestrzenie Magdy Wasiczek
Macie ochotę zapomnieć zupełnie o Bożym świecie, biegać po łące w poszukiwaniu `robaczków` i nie myśleć o swoich problemach? Te warsztaty wzbogacą nie tylko Waszą wiedzę i doświadczenie, ale także, a może przede wszystkim będą okazją do oderwania się od wszelkich trosk, gwarantujemy.


Poczekalnia

Postprodukcja dla fotografujących z elementami projektowania graficznego
Nie jesteś zadowolony ze swoich zdjęć? Wydają Ci się szare, bez wyrazu, bez charakteru? Nie wiesz, jak uratować zdjęcie, któremu coś dolega? - te warsztaty są właśnie dla Ciebie! Postprodukcja w fotografii - kolejna edycja warsztatów Photoshop (i Lightroom) w piwnicach pałacu (zamiast nudnych miejskich sal wykładowych) połączona z magicznym zimowym plenerem.
Weekendy z mistrzami: Monika Ekiert Jezusek – Teatr wyobraźni
Przed Wami inspirujące spotkanie  z artystką z krwi, kości i duszy – Moniką Ekiert Jezusek. Monika będzie opowiadać o ważnych dla niej aspektach w fotografii, dzielić się wiedzą i doświadczeniem na temat światła, kompozycji, koloru, pracy z modelem i roli intuicji w fotografowaniu. Spotkanie będzie nastawione przede wszystkim na działanie: tworzenie scenografii od podstaw, fotografowanie i poznanie tajników postprodukcji oraz sięganie do najgłębszych pokładów Waszej wrażliwości w celu stworzenia obrazów o Czymś.
Weekendy z mistrzami: Słoneczne okruszki z Ann Podsiedlik
Termin 17-19 września - BRAK MIEJSC!  GOŚCINNIE W ZŁODZIEJEWIE, zapisy u: APSWEETPHOTOGRAPHY@GMAIL.COM. Fotografia dziecięca to coś więcej niż zdjęcia, to przygotowanie do sesji, kontakt z maluchem, a także rodzicami - klientami. Ania Podsiedlik - jeden z najbardziej doświadczonych  szkoleniowców w Polsce - na warsztatach poświęconych fotografii dziecięcej w plenerze  opowie nie tylko o sposobie tworzenia zdjęć, łapania kadrów i obróbce. Powie też o pozyskiwaniu i utrzymaniu klienta czyli tworzeniu komercyjnej fotografii dziecięcej. Ania to czarodziejka, która potrafi robić niezwykłe zdjęcie, zwykłym dzieciom.
Weekendy z mistrzami: Baśnie Aleksandry Matys
GOŚCINNIE W ZŁODZIEJEWIE.  Złodziejewo to nie tylko pałac, park, znane już w całej Polsce pyszne posiłki czy XIX gorzelnia. Między pałacem i gorzelnią, znajdziesz baśniowe zakamarki, a poranne mgły sprawią, że widok polnych ścieżek będzie niemal mistycznym doznaniem... ☄ Pokażemy Ci, jak tę magię i emocje uchwycić w niepowtarzalnym kadrze!📸
Weekendy z mistrzami: Andrzej FETISH Frankowski - Klasyka aktu - plener
Ciało od zawsze było głównym obiektem zainteresowań człowieka w sztuce wizualnej. Akt uważany za podstawę artystycznego wykształcenia to bodajże najważniejszy temat w dziejach malarstwa, rzeźby oraz fotografii. Współczesna fotografia zalana jest morzem nagości, oferującym komercyjne, plastikowe ciała, „artystyczne” nekrofilizmy lub fotki rodem z porno, które coraz częściej przebojem wdziera się w galeryjne przestrzenie. Paniczne dążenie do bycia zauważonym kieruje fotografów do ekstremum, gubiąc po drodze duszę i ulotność gry ludzkiego ciała.
Weekendy z mistrzami: Subtelnie o nagości - Evgeny Makarenko Loza
TERMINY WARSZTATÓW Z PROWADZĄCYMI ZZA GRANICY PODANE SĄ NARAZIE ORIENTACYJNIE. ZAPISY TRWAJĄ, GRUPY SĄ PRAWIE SKOMPLETOWANE NA PIERWSZY MOŻLIWY TERMIN.    O tym, że trudno umieć dostrzec duszę kobiety rozebranej,  wiedzą nie tylko mężczyźni. O tym że trudno pokazać ją na zdjęciach, wie każdy fotograf. O tym, że trudno zapanować nad ciałem modelki, gdy ma się do opanowania siebie, swój sprzęt, swoje emocje i emocje modelki przekonał się już chyba każdy. Po to właśnie są warsztaty, byście nie byli dla siebie przeszkodą, byście nie uczyli się sami metodą prób i błędów, by ktoś doświadczony poprowadził Was za rękę i byście wspólnie z nami pokonali barierę lęku i nieśmiałości przed nagością. Byście mogli wykonywać samodzielne sesje zdjęciowe, jakie tylko zechcecie i z kim zechcecie.
MasterClass: Sveta Butko „Pastelowe marzenia”
TERMINY WARSZTATÓW Z PROWADZĄCYMI ZZA GRANICY Z UWAGI NA COVID!!! PODANE SĄ NARAZIE ORIENTACYJNIE. ZAPISY TRWAJĄ, GRUPY SĄ PRAWIE SKOMPLETOWANE NA PIERWSZY MOŻLIWY TERMIN. Sveta Butko tworzy zdjęcia pełne ciepła, czystości i niewinności. Są one miłe i przytulne jak puch łabędzi. Wzbudzają one wyłącznie pozytywne emocje. Jeśli chcesz popatrzeć na świat oczami Svety, zmiękczając świat dosłownie i w przenośni, powinieneś rozważyć dołączenie do nas. Te warsztaty będą nie tylko nauką warsztatu, ale także dzieleniem się dobrą energią i empatią.
Master class: Promyczki serca - fotografia dziecięca i rodzinna Sujata Setia (But Natural Photography)
Sujata Setia to kolejna kobieta,  która podnosi jakość fotografii, oddziaływując na fotografów na całym świecie.  A jej optymistyczne, świetliste usposobienie promieniuje nie tylko na kadry, ale także na ludzi, którzy je oglądają i czują zawarte w nich ciepło. Warsztaty prowadzone są w języku angielskim, tłumaczone na język polski przez doświadczonego tłumacza związanego z fotografią.
Master class: Blisko mamy - fotografia ciążowa i dziecięca Julii Zarkh
Trudno dziś w naszym otoczeniu spotkać kobietę, która nie ma sesji w ciąży, rodziny, która nie zatroszczyła się o wyjątkowe pamiątki dla swoich dzieci. A my - fotografowie nie poprzestajemy na ciągłym rozwoju, by tworzyć jeszcze piękniej. Julia Zarkh jest bez wątpienia osobą obdarzoną iskrą Bożą i już niedługo spotka się z Wami, by nią się podzielić. Warsztaty prowadzone są w języku rosyjskim tłumaczone na język polski przez doświadczonego tłumacza związanego z fotografią.  
Weekendy z mistrzami: Anna Pietrakowska „Kobiety małe i duże"
W czasach, kiedy owa kobiecość często bywa wypaczona, nauczmy się patrzeć i pokazywać kobiety, zarówno te małe, jak i te duże, zgodnie z ich naturą. Kobieto, boski diable, chciał krzyczeć Mickiewicz. I zaiste coś w tym jest. Kobieta to istota pełna siły i wdzięku, ale też delikatności. Może jak kwiat uwodzić, zniewalać, ale jak róża może też kłuć. By być piękną nie jest konieczny silikon w ustach, botoks w policzkach, wielkie piersi, krótka spódniczka i jak najwięcej odkrytego ciała.
Fotomalarstwo cyfrowe, czyli zaawansowana postprodukcja zdjęć
Na tych warsztatach będziemy przede wszystkim pracować z kolorami i malować światłem, nadając zdjęciom malarskie efekty. Oszczędźcie zatem swój czas, skorzystajcie z wiedzy innych zdobywanej przez lata i przyjedźcie do magicznego Złodziejewa zgłębić arkana cyfrowej edycji zdjęć w pałacowych, rustykalnych klimatach.
Master Class: Elena Shumilova „Arkadia dzieciństwa”
TERMINY WARSZTATÓW Z PROWADZĄCYMI ZZA GRANICY PODANE SĄ NARAZIE ORIENTACYJNIE. ZAPISY TRWAJĄ, GRUPY SĄ PRAWIE SKOMPLETOWANE NA PIERWSZY MOŻLIWY TERMIN. Z nieskrywaną dumą i radością przedstawiam Wam warsztaty ze światowej sławy fotografką - Eleną Shumilovą! Warsztaty z nią, zarówno w Złodziejewie, jak i na całym świecie, okazały się być ogromnym sukcesem. Jestem szczęśliwa, że Elen ponownie przyjęła zaproszenie do Złodziejewa. Warsztatów z tą Panią nie trzeba rekomendować jej fanom - szacuje się, że na całym świecie jest ich już ponad 60 mln.
Warsztaty fotografii ślubnej
Najbardziej intensywne i najbardziej merytoryczne Warsztaty Ślubne w Polsce. Miejsca na te cieszące się ogromną popularnością i świetnymi recenzjami warsztaty rozchodzą się jak ciepłe bułeczki, zatem nie zwlekaj...
Warsztaty fotografii ślubnej  - wakacje
Najbardziej intensywne i najbardziej merytoryczne Warsztaty Ślubne w Polsce. Miejsca na te cieszące się ogromną popularnością i świetnymi recenzjami warsztaty rozchodzą się jak ciepłe bułeczki, zatem nie zwlekaj..
Weekendy z mistrzami: Damian Drewniak „Dogoń swoje marzenia” - tylko RAZ w tym roku prawie sam na sam z mistrzem❣️
To pierwsza taka propozycja w historii warsztatów w Złodziejewie. Ekskluzywna propozycja dla najbardziej wymagających gości. W niezwykle kameralnej grupie. Oferta TYLKO dla 4 OSÓB! W cenie tutoriale z obróbki wykonanej na warsztatach!   Weekendy z mistrzami to cykl spotkań w Złodziejewie z najbardziej cenionymi, najzdolniejszymi fotografami w Polsce. Najlepsze twórcze wyjazdy pod słońcem i pod księżycem to te do Złodziejewa! 🌞🌝 Tajemnicze, oddychające historią, w części będące ruiną, w części odrestaurowanym zabytkiem miejsce, piękny 9cio hektarowy park, przepyszne domowe jedzenie pałaszowane przy cieple kominka 🔥, przytulny pałac, zupełnie inny niż pozostałe odrestaurowane obiekty...i do tego niezwykła osobowość Damiana.
Weekendy z mistrzami: „Cud życia” Iwona Weiss Choudhry
2 w 1 - Zapraszamy na jedyne w swoim rodzaju spotkanie łączące aż dwa warsztaty dzięki którym nabierzesz pewności w fotografowaniu najbardziej intymnych chwil kobiet i ich rodzin - chwil przed narodzinami i zaraz po narodzinach dziecka. Robiąc zdjęcia w tym okresie dajesz rodzinom najprawdopodobniej najcenniejszą w ich życiu pamiątkę, więc musisz to zrobić DOBRZE
Masterclass Fine Art Portrait & Contemporary Photography: Ewa Ćwikła
UWAGA: termin poglądowy, z wiarą, że te warsztaty kiedyś powrócą :)     Inna bajka - Masterclass Fine Art Portrait & Contemporary Photography z Ewą Ćwikłą to intensywny trening fotografii studyjnej. W trakcie warsztatów Masterclass Fotogarfii Portretowej nauczysz się tego co jest Ci potrzebne by wykonać doskonały portret z fascynującą opowieścią. Bedziemy korzystać z światła naturalnego i z lamp studyjnych tak by wykreować portret XXI wieku z charakterem portretu dawnych mistrzów malarstwa.
Weekendy z mistrzami: Iwona Podlasińska „Tu jesteś w niebie”
Zapraszamy Was do nieba. Krainy wiecznej szczęśliwości - do krainy beztroskiego dzieciństwa.
Master class: Oleg Oprisco „Obrazy ze snów”
TERMINY WARSZTATÓW Z PROWADZĄCYMI ZZA GRANICY Z UWAGI NA COVID!!! PODANE SĄ NARAZIE ORIENTACYJNIE. ZAPISY TRWAJĄ, GRUPY SĄ PRAWIE SKOMPLETOWANE NA PIERWSZY MOŻLIWY TERMIN.     Są autorzy w przypadku których zbyteczne jest pisanie o ich pracach - tyczu to zarówno fotografów, jak i wszelkich autorów prawdziwych dzieł artystycznych. Bowiem taka jest rola sztuki - działać na odbiorcę. Moim zdaniem takie są zdjęcia Olga Oprisco - `gadają`, pobudzają do myślenia i ... do czucia.
Master class: Marketa  Novak „Epicka fotografia”
Rozmach, widowiskowość, przepych, malarskość, zespolenie z naturą, symbioza barw i stworzeń - to pierwsze skojarzenia, jakie mam, patrząc na fotografie Markety Novak. Z ogromną dumą przedstawiam Państwu warsztaty z czeską niezwykle utalentowaną panią fotograf. 
Weekendy z mistrzami: Kat Pascoal - Eklektyczna fotografia ciążowa i dziecięca
Fotografia ciążowa i dziecięca to zdaje się dominujące dziedziny komercyjnej fotografii w tych czasach, które jednocześnie pozwalają nam stwarzać sesje w wypracowanym przez nas stylu…


Warsztaty w Złodziejewie
Zalesie ul. Szubińska1, 89-200

BĄDŹ NA BIEŻĄCO, NEWSLETTER