< Zwycięzca prestiżowego konkursu Viva Photo Awards 2010 – Veroniq Zafon Pierwsza złodziejska potyczka na zdjęcia… >

Kupony rabatowe dla uczestników od – najlepszefoto.pl – patrona Warsztatów Fotografii Artystycznej „Wiele dróg – jedna pasja”

Pewnego słonecznego poranka zadzwonił do mnie miły człowiek, proponując patronat… Okazało się, że był to początek świetnej współpracy.

 

Dzięki p. Piotrowi, który nas wyszukał, pozyskałam nie tylko patrona, ale także świetne upominki dla Was – każdy z uczestników dostanie kupon rabatowy o wartości 110zł na fotoalbum pokazowy!!!

 

Najlepszefoto to firma, która działa na rynku od lat i jeśli chodzi o jakość, profesjonalizm, ceny – jest bezkonkurencyjna. Przyznam, że zanim zobaczyłam fotoalbumy najlepszefoto.pl sądziłam, że fotoksiążki są kiczowate i tandetne – nic bardziej mylnego, jeśli już trafi się na nich. …no i te ekskluzywne oprawy, wręcz zapierają dech w piersiach nawet takim malkontentom jak ja.. Najlepszefoto to nie tylko albumy, zachęcam do zapoznania się z ich ofertą:

 

http://www.najlepszefoto.pl/pro.html

 

A w tym miejscu pisze się o nas:

 

http://www.najlepszefoto.pl/wiadomosci-z-branzy-fotoksiazek/424-pro-wiadomosci-z-branzy-patronat-warsztatow-fotografi-artystycznej-wiele-drog.html

 

Dziękuję raz jeszcze za współpracę, a Was pozdrawiam i zapraszam na warsztaty i po kupony :)

 

Marcelina

Warsztaty w Złodziejewie
Zalesie ul. Szubińska1, 89-200

BĄDŹ NA BIEŻĄCO, NEWSLETTER