< GRATIS od VERTIS :) Takie cuda tylko u nas: Fotografia ślubna od A do Z + kurs Kurii dla fotografów uroczystości religijnych! >

POLECAMY: Wydruki węglowe – unikalna metoda dla kolekcjonerów i koneserów.

Złodziejewo poleca serdecznie węgielki poczynione przez jednego z najbardziej rzetelnych osób, jakie dane było mi poznać.

 

Ręczę za jakość głową, ręką, nogą – wszystkimi członkami ;) .

 

U Marcina kuRy Korczaka możecie zamówić karbonowe monochromatyczne wydruki fotograficzne – do celów kolekcjonerskich i archiwalnych.

 

System wydruku zdjęć oparty o tusze bazujące na węglu (carbon) . Technologia ta pozwala uzyskać czarno-białe, bądź lekko tonowane obrazy o niespotykanej trwałości.
Powstała w wyniku zapotrzebowania fotografów artystycznych na trwałe monochromatyczne wydruki zdjęć, które są potem sprzedawane do prywatnych kolekcji w limitowanym nakładzie.

 

Papiery używane do druku nie zawierają wybielaczy optycznych, oraz są bez-kwasowe, co ma duży wpływ na stabilność i trwałość obrazu. Najpopularniejsze papiery to FineArt 100% bawełny oraz Ilford Gold Fibre Silk – jedyny prawdziwy papier barytowy!

 

Połączenie tych dwóch elementów, czyli tuszu węglowego i papierów bez-kwasowych pozwala otrzymać zdjęcie bądź reprodukcję o trwałości większej nawet od tradycyjnej odbitki fotograficznej – 200 lat i więcej. Nie mamy tu do czynienia z elementami światłoczułymi oraz chemią, które są głównym czynnikiem zmniejszającym trwałość fotografii.

 

Polecam i zapraszam, byście swoje dzieła, lub swoich fotograficznych idoli, drukowali na czymś, co przeżyje nawet nasze dzieci i co zachwyca jakością.  (W Złodziejewie możecie je dotknąć, zobaczyć, pomacać).

 

kontakt:

 

Marcin kuRa Korczak, info@promodel.pl

Warsztaty w Złodziejewie
Zalesie ul. Szubińska1, 89-200

BĄDŹ NA BIEŻĄCO, NEWSLETTER