< Takie cuda tylko u nas: Fotografia ślubna od A do Z + kurs Kurii dla fotografów uroczystości religijnych! Złodziejewo świątecznie >

Pomysł na wyjątkowy prezent…

Kolejna prośba, tym razem pewnej kochającej żony, która postanowiła dać mężowi „pod choinkę” warsztaty, zainspirowała mnie, by wyjść z tą propozycją do wszystkich, którzy szukają niebanalnego prezentu dla swoich bliskich i zobrazować, jak taki prezent wygląda.

 

Otóż Wy dokonujecie rezerwacji – my uzupełniamy dane nazwiskiem obdarowywanego oraz wybranymi warsztatami, Wy drukujecie na papierze fotograficznym i wręczacie.

tak będzie wyglądał Voucher – zostanie uzupełniony imieniem i nazwiskiem obdarowywanego oraz nazwą właściwych warsztatów fotograficznych

Wprawdzie święta depczą już nam po piętach (na szczęście) i być może poniższa propozycja pojawiła się nieco za późno, wiem jednak, że będzie jeszcze mnóstwo okazji, by zamiast wyszukiwać kolejne zbędne przedmioty na prezent, podarować ukochanemu/ukochanej voucher na wybrane warsztaty fotograficzne w Złodziejewie.

Warsztaty w Złodziejewie
Zalesie ul. Szubińska1, 89-200

BĄDŹ NA BIEŻĄCO, NEWSLETTER