< Veroniq Zafon w Złodziejewie!!! Wiosna >

Zapadły decyzje w sprawie Warsztatów fotografii ślubnej…

Wszystkich zainteresowanych Warsztatami fotografii ślubnej informuję, iż zakończyłam rozmyślania nad tym, kto najlepiej poradziłby sobie z ich prowadzeniem, realizując ambitnie program, który napisałam.

 

fot. Jacek Batkowski

Poszukiwania zaprowadziły mnie ostatecznie do Jacka Batkowskiego. Jest to wybór nieprzypadkowy choćby dlatego, że to właśnie go wybrałam jako swojego fotografa ślubnego. Zaufałam mu w tamtej kwestii, a i w tej ufam bezgranicznie. Wiem, że on, jak nikt inny, rzetelnie i odpowiedzialnie podejdzie do tematu przyprowadzając Was przez wszystkie zagadnienia.

 

Zmieniłam także datę warsztatów, wędrując w cieplejszy majowy czas, który z pewnością będzie dla Was jeszcze przyjemniejszym czasem wypoczynku i nauki. Jeśli większość osób zainteresowanych w tym czasie będzie miało zlecenia, istnieje możliwość zmiany daty i zorganizowania ich np. w tygodniu.

Wszystkie zdjęcia we wpisie są autorstwa Jacka Batkowskiego. Ja oczywiście te warsztaty będę współprowadzić.  Moje zdjęcia ślubne możecie obejrzeć na www.oczkowska.com

Warsztaty w Złodziejewie
Zalesie ul. Szubińska1, 89-200

BĄDŹ NA BIEŻĄCO, NEWSLETTER