< …bo światło jest wszystkim… – wyniki Międzynarodowego Konkursu Fotograficznego Fotoferii Upust dla Absolwentów na wydruki na płótnie w DecoMania.pl ! >

Złodziejewo i tak wierzy w MIŁOŚĆ…

Nie jest dobrze… jest wręcz źle. Kondycja moralna ludzi na świecie nie nastraja do pozytywnego myślenia, a jednak, na przekór złu, Złodziejewo wierzy w Miłość!

…a jednak jest miłość… Agnieszka Radzikowska, Dariusz Chojnacki, fot. Marcelina Oczkowska

Wprawdzie wolelibyśmy, jako że hołdujemy raczej tradycjom staropolskim, by świętem miłujących i miłości łaknących była Noc Kupały (23/24 czerwca) i by tak jak niegdyś zakochani byli poddawani próbie przechodzenia, trzymając się za ręce, przez ogień i wodę, kończąc tę próbę miłosnym uściskiem w spełnieniu i nadziei na dobrą, pomyślną przyszłość przy ognisku…

„Noc Świętojańska” Siemiradzki

Właściwie to marzeniem naszym jest, by ludzie kochali się codziennie – by codziennie szanowali się i dbali o swoją miłość, ale że są to raczej marzenia ściętej głowy, więc niechaj będzie ten święty Walenty 14 lutego! Niechaj ośmieli nieśmiałych, samotnych pokrzepi, kochających umocni.

W imieniu całej załogi złodziejewskiej życzę wszystkim zakochanym odwagi i wytrwałości w pielęgnowaniu Waszego uczucia, natomiast tym, którzy miłości pragną, by dana była Wam ta łaska i byście mieli odwagę po nią sięgnąć.

Miłość jest wszystkim! Bez światła nie ma fotografii, bez miłości nie ma życia!

A prawdziwe emocje są najwdzięczniejszym tematem fotografii – pamiętajcie o tym.

Kochajcie i bądźcie kochani!


a oto nasze romantyczne kubki dla dwojga – będzie to prezent dla tych, co kochają Złodziejewo najbardziej

Wasza Złodziejka

Warsztaty w Złodziejewie
Zalesie ul. Szubińska1, 89-200

BĄDŹ NA BIEŻĄCO, NEWSLETTER