III edycja konkursu – Złodzieje zmysłów

Emocje są dla Ciebie najważniejsze? 

Kochasz fotografię?

– ten konkurs jest dla Ciebie…

Złodzieje zmysłów, łączcie się!

 

Warsztaty Fotografii Artystycznej `Wiele dróg – jedna pasja` oraz Pałac Jasminum, ogłaszają III edycję konkursu fotograficznego.
Tym razem obiektem naszych zainteresowań będą zmysły.
Oczekujemy zatem przede wszystkim Aktów w ujęciu artystycznym oraz zmysłowych portretów.
Hasło tegorocznego konkursu to: `Złodzieje zmysłów`.

Na zwycięzców czekają nagrody o łącznej wartości 5000zł!

Na zwycięzcę wyłonionego głosami komisji czeka kolekcjonerski, średnioformatowy aparat Mamiya C33 wraz z obiektywami Mamiya Sekor 180mm f/4,5 oraz Mamiya 65mm f/3,5 z kolekcji mistrza Leszka Kowalskiego wartości ponad 2000zł !!!

Na zwycięzcę wybranego przez internautów drogą głosowania czeka bon na Warsztaty wartości 1300zł oraz bon zakupowy o wartości: 500zł od firmy Fripers.pl.

Zasady: głosowanie odbywać się będzie dwuetapowo – najpierw przez 30 dni głosowanie będzie się odbywać na stronie www.warsztatywzlodziejewie.pl , potem 20 najlepszych zdjęć zostanie przeniesionych na facebooka – i tam w sposób bardziej wyrównany będzie trwało 10 dni.

Dodatkowo Jury w składzie: Marcelina Oczkowska, Maja Maciejewska (szefowa MaxModels.pl) oraz Leszek Kowalski przyzna 3 wyróżnienia, za które nagrodą są bony na warsztaty wartości 500zł oraz złodziejewska porcelana.

Pamiętajcie, że Jurorami jesteście przede wszystkim Wy! Zapraszamy do nadsyłania zdjęć i głosowania!

Czekamy na zdjęcia, których tematem jest rozedrgane, zmysłowe różnie pojmowane piękno, oczywiście niepozbawione duszy i emocji: może to być zarówno akt jak i portret, kobiecy lub męski.

Zdjęcia zanim trafią na stronę, gdzie będą poddane ocenie internautów, muszą przejść wstępną selekcję.

Warunki i regulamin:

 

 1. Tematem nadesłanych fotografii ma być po prostu człowiek w artystycznym ujęciu, obrazujący wizję twórcy – niechaj to będą zatrzymane w kadrze emocje, gesty, zmysły, czy nawet erotyzm w dobrym smaku – zostańcie – Złodziejami zmysłów.
 2. Każdy fotograf może wysłać tylko jedno zdjęcie.
 3. Zdjęcie musi być w formacie JPG o dłuższym boku do 1000 pikseli i maksymalnym rozmiarze do 500kb.
 4. Żaden bok nie może być krótszy niż 400 pikseli.
 5. Wypełniając formularz uczestnik potwierdzi, iż jest autorem fotografii i posiada do niej wszelkie prawa autorskie w tym zgodę na publikację zdjęcia z wizerunkiem osoby znajdującej się na fotografii (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami).
 6. Uczestnik zobowiązany jest podać, wysyłając zdjęcie imię i nazwisko oraz swój adres e-mail – niemożność kontaktu ze zwycięzcą będzie skutkowała przekazaniem nagrody następnej wg ilości głosów osobie.
 7. W konkursie mogą brać udział jedynie osoby pełnoletnie.
 8. W konkursie mogą brać udział absolwenci Warsztatów w Złodziejewie, ale nie mogą oni nadsyłać zdjęć zrobionych podczas warsztatów i zlotów.
 9. Głosować może każdy. Na jedno zdjęcie można zagłosować tylko jeden raz w skali 1-5. Oddany głos należy potwierdzić klikając link przesłany na e-mail.
 10. Autorzy zdjęć, na które głosowano w sposób nieuczciwy, np. tworząc fikcyjne konta (organizator ma możliwość sprawdzić to np. po numerach IP) lub w inny sposób naruszający Regulamin, na każdym etapie trwania konkursu mogą zostać zablokowani.
 11. Zdjęcia należy nadsyłać do 25.02.2013, do wtedy też można oddawać głosy na swoich faworytów (więc im wcześniej nadeślecie zdjęcia, tym dla Was lepiej), wyniki będą widoczne na bieżąco.
 12. Organizator zastrzega sobie prawo do zakończenia trwania konkursu w dowolnym czasie, o czym zawiadomi komunikatem zamieszczonym na internetowej stronie www.
 13. Zgłoszenie zdjęcia do Konkursu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie przez Organizatora tego zdjęcia w celach związanych z Konkursem oraz promocją idei Warsztatów, oczywiście przy wskazaniu Autora zdjęcia.
 14. Organizator oświadcza, że nadesłane na konkurs prace nie będą wykorzystywane do celów komercyjnych, sprzecznych z ideą konkursu i warsztatów.
 15. Mamiya zostanie przekazana Zwycięzcy w Złodziejewie (Zalesiu k/Szubina) lub przesyłką pocztową na wskazany adres.
 16. Nagrody rzeczowe zostaną przekazane Wyróżnionym w Złodziejewie (Zalesiu k/Szubina) podczas warsztatów, na które dostaną zniżkę, lub jeśli taka będzie ich wola, zostaną wysłane pocztą.
 17. Zwycięzca wyłoniony głosami internautów oraz Wyróżnieni odbędą warsztaty w Złodziejewie w uzgodnionym z Organizatorem terminie do 30 lipca 2013 roku.
 18. Wysyłając zdjęcia, zgłaszający akceptuje Regulamin konkursu i wyraża zgodę na przesyłanie mu aktualnych informacji o warsztatach w Złodziejewie.

 

Wszystkie chrolologicznie  |   Najczęściej oglądane  |   Najwyżej oceniane

 

…  
0 punktów

 

Marzanna  
0 punktów

 

BloodRayne  
0 punktów

 

7 pokus  
0 punktów

 

Strach ma wielkie oczy  
5 punktów

 

…  
0 punktów

 

Startled  
0 punktów

 

Ignis  
0 punktów

 

Aksamit  
0 punktów

 

Strażniczka  
0 punktów

 

Subtle  
0 punktów

 

spokoj  
0 punktów

 

Narodziny  
0 punktów

 

…  
5 punktów

 

***  
15 punktów

 

Zakochać się  
0 punktów

 

zmysłowy kontrast  
50 punktów

 

złodziejska miłość  
200 punktów

 

invisible  
75 punktów

 

Jesień  
0 punktów

 

Black Queen  
0 punktów

 

Intryga  
0 punktów

 

***  
0 punktów

 

bezdech  
45 punktów

 

.  
0 punktów

 

…  
0 punktów

 

o moja nostalgio..  
255 punktów

 

szafa  
0 punktów

 

Aroma  
0 punktów

 

Karolina  
0 punktówzobacz wszystkie zgłoszone zdjęcia…

Warsztaty w Złodziejewie
Zalesie ul. Szubińska1, 89-200

BĄDŹ NA BIEŻĄCO, NEWSLETTER