< Beata Banach Magdalena Russocka >

Aleksandra Matys

Aleksandra Matys – nie wiem jak dla Was, ale dla mnie najważniejsze jest zawsze, (i to może nie od zawsze, bo tego myślę, trzeba się nauczyć) ale teraz wiem na pewno, że to  jakim kto jest człowiekiem. Nie to co osiągnął, ale Kim jest. Kiedyś bardziej imponował mi posiadany talent, wyobraźnia (osiągnięcia może odkąd pamietam najmniej). Ale dziś wiem, że najważniejsze jest JAKI jesteś i to się przekłada na wszystko inne.

 

Ola jest jednym z tych ludzi, przy których życie nabiera innego wymiary  znaczenia. To osoba ciepła, miła, mądra, wrażliwa, przede wszystkim dobra, a przy tym asertywna i prawdziwa. To jaką jest osobą, znajduje odzwierciedlenie  w jej fotografii, która jest pełna zaangażowania, skupiająca się na fotografowanych osobach, dopracowana w szczegółach, pełna magii i klimatu.

Ola jest obdarzona ogromnym talentem, mimo to nie poprzestaje  na doskonaleniu się i rozwoju – i tak się poznałyśmy – Ola przyjechała do Złodziejewa na kilka spotkań i za każdym razem serce mi rosło, jak widziałam, jak się rozwija, jak zderzywszy się z innymi twórcami wypracowuje swój własny styl.

 

Z wielką radością zapraszam na spotkania z Olą w Złodzejewie. Podczas tych spotkań zawsze macie gwarancję świetnie spędzonego czasu w doborowym towarzystwie, okazję do zrobienia świetnych zdjęć do portfolio z wyjątkowymi stylizacjami retro i w towarzystwie czworonożnych modeli.

Prace Fotografa:

Warsztaty w Złodziejewie
Zalesie ul. Szubińska1, 89-200

BĄDŹ NA BIEŻĄCO, NEWSLETTER