< Paweł Totoro Adamiec Asida Turava i Radosław Rędzikowski >

Anita Wąsik

Z wykształcenia jest muzykiem-skrzypkiem.  Historia Anity jest świetnym przykładem na to, że jesli pokocha się coś naprawdę mocno, nie ma przeszkód by przewrócić całe swoje życie do góry nogami, byleby móc to robić :-)

 

Anita od dziecka grała i koncertowała. Skończyła szkołę muzyczną, poszła na uniwersytet i kończąc studia wszystko wskazywało na to, że jej życie kręcić się będzie wokół instrumentu. Stało się jednak inaczej. Na 5 roku studiów odkryła fotografię. Od pierwszej zrobionej klatki wiedziała, że nie ma już odwrotu – musiała fotografować. Właśnie tym sposobem, zdradziła skrzypce na rzecz fotografii, choć może niezupełnie, bo wciąż uczy grać dzieci na tym pięknym instrumencie.

 

W fotografii najbardziej kocha możliwość uchwycenia tego, czego gołym okiem nie widać. Zawsze podobały jej się nieco odrealnione kadry, i do takich stara się dążyć. Anita jest samoukiem, ale miała to szczęście że na jej drodze pojawiały się osoby, które ją inspirowały, pomagały odkrywać nowe horyzonty.

 

Pokonywanie granic swojego poznania, przekraczanie granic rzeczywistości, poszukiwania alternatywnych światów, w których króluje piękno, wrażliwość i zapach kwiatów to cel jej twórczości. Anita już niejednokrotnie sobie i nam udowadniała, że dla niej nie ma rzeczy niemożliwych. Tym razem podejmie nowe wyzwanie i będzie dzieliła się z Wami swoim doświadczeniem, pozwalając Wam wkroczyć do jej baśniowego świata. Podzieli się z Wami wiedzą na temat swojej niezwykle plastycznej, subtelnej obróbki. Spotkanie z tak artystyczną duszą to nie lada gratka. Nie przegapcie tego!

 

fot. Anita Wąsik

 

fot. Anita Wąsik

 

fot. Anita Wąsik

 

fot. Anita Wąsik

Fanpage Anity

Prace Fotografa:

Warsztaty w Złodziejewie
Zalesie ul. Szubińska1, 89-200

BĄDŹ NA BIEŻĄCO, NEWSLETTER