< Bartosz Sobanek KEIT – Katarzyna Kołomańska >

Artur Frankowski

Artur Frankowski, merytoryczne wsparcie naszych warsztatów. Absolwent ASP w Poznaniu Katedry Multimediów Wydział Fotografii Profesjonalnej, uzyskał dyplom w roku 1999 w pracowni Stefana Wojneckiego i Krzysztofa Baranowskiego.

Wielki pasjonat i kopalnia wiedzy o fotografii w każdym zakresie; poszukiwacz piękna i baczny obserwator ludzi. Oaza stoickiego spokoju na tym zwariowanym świecie.

Pasjonat akwarystyki, muzyk – gitarzysta, kameraman, wielbiciel brzmienia lampowych wzmacniaczy i czarnych krążków, filmów na taśmie, starego sprzętu foto, zdjęć z wielkiego formatu i ziarna z TriXa, fotograf – laborant zgłębiający stare techniki szlachetne.

Jego prace były wielokrotnie prezentowane na wystawach między innymi: w Instytucie Historii Sztuki w Krakowie, Galerii BWA Arsenał w Poznaniu, Starej Galerii SPAF w Warszawie, we wrocławskiej Galerii Entropia. Zajmowałem się sztuką performance („Noc Artystyczna” w Gierałtowie, kurator Jerzy Olek), video, cyfrowym przetwarzaniem i instalacjami wizualno – dźwiękowymi (Galeria BWA Arsenał Poznań).

Prace Fotografa:

Warsztaty w Złodziejewie
Zalesie ul. Szubińska1, 89-200

BĄDŹ NA BIEŻĄCO, NEWSLETTER