< Asida Turava i Radosław Rędzikowski Agnieszka Lorek >

Joanna Kustra

Joanna Kustra jest fotografem mody i portretu oraz retuszerem. Podczas studiów językowych w Krakowie odkryła zainteresowanie fotografią, które dość szybko z pasji zamieniło się w sposób na życie. Joanna to najprawdziwsza artystyczna dusza – zanim zainteresowała się fotografią, rozważała karierę muzyczną.

 

Rozpoznawalny styl Joanny, oryginalne świeże podejście do fotografowania oraz  jej perfekcjonizm przynosił kolejne publikacje, wystawy i nagrody. Joanna Kustra może pochwalić się m.in. tytułem Digital Photographer of the Year (2010), zwyciężyła też w konkursie “The LOOK” organizowanym przez PDN.

 

Spędziła 5 lat w Londynie, gdzie szlifowała swój warsztat, asystując wielu uznanym fotografom i współpracując z międzynarodowymi markami.

 

Artystyczny klimat Londynu pozwolił rozwinąć jej charakterystyczny, malowniczy styl zdjęć. Ma na koncie kilka zbiorowych wystaw oraz publikacje w magazynach fotograficznych i modowych na całym świecie. Jej zdjęcia wygrały wiele międzynarodowych konkursów.

 

Od ponad roku mieszka na słonecznym wybrzeżu Costa del Sol , gdzie poszerza swoje portfolio o piękne i egzotyczne lokalizacje.

 

Strona Joanny

Fanpage Joanny

Backstage na youtube:

klik1, klik2, klik3, klik4

Prace Fotografa:

Warsztaty w Złodziejewie
Zalesie ul. Szubińska1, 89-200

BĄDŹ NA BIEŻĄCO, NEWSLETTER