< Jesień z Fotografią w Złodziejewie :: 03.10 – 10.10.2010 Trudne początki, czyli jak to wszystko się zaczęło…. Fotowspomnienia mono… >

Powitania…, pożegniania… Trzy edycje Warsztatów Fotografii Artystycznej w Złodziejewie za nami…

Kochani, oto wreszcie narodziło się w sieci miejsce dla nas: prowadzących i uczestników warsztatów złodziejewskich.

Jestem bardzo dumna, że idea znalazła tylu odbiorców i że niemalże wszyscy 😉 tęsknią za miejscem, za nami, że tylu z Was chce do nas wracać. Było ogromnym zaszczytem móc Was gościć tu i udzielać Wam wskazówek, tym bardziej, iż okazało się, że pasją i zapałem do działania niejdnokrotnie przerastacie „starych fotografów”. Dzięki Waszym otwartym głowom i Waszemu potencjałowi powstało napwadę wiele dobrych zdjęć, Przyznam, że z żadnych warsztatów w Polsce nie widziałam tylu zdjęć różnorodnych i to najbardziej cieszy – dziękuję Wam.

II edycja 2010
Uczestnicy II edycji 2010 z mamą i Dagmarą Bajurą, robił Fetish. Tak jak głosiło hasło październik w Złodziejewie - Złota Jesień z Fotografią – był czasem mgieł, spadających liści, mistycznego światła, magicznych plenerów, a dodatkowo zapachu palonego drewna i suszonych grzybów. Warsztaty były znakomitą okazją i właściwie ostatni momentem, by zabrać modelki w plener i wykorzystać tę niezwykle malarską i fotogeniczną porę roku.
I edycja 2010, moi pierworodni... tu z Leszkiem Kowalskim

Dziś, kiedy śnieg prószy za oknem, małymi krokami zbliżają się święta, wspominam ciepło te dobre i te nieco gorsze 😉 chwile w Waszym towarzystwie. Tęsknię… Mam nadzieję, że z kolejnymi grupami uda się nam stworzyć równie rodzinną i twórczą atmosferę….

III edycja 2010
Warsztaty w Złodziejewie
Zalesie ul. Szubińska1, 89-200

BĄDŹ NA BIEŻĄCO, NEWSLETTER