< Joanna Treder - Kolor i kreacja z Ronny Garcia Agnieszka Mlicka >

Agnieszka Mlicka – Kolor i kreacja z Ronny Garcia

„When you feel life is out of focus… always return to basic of life: breathing”. Mr Miyagi

Miłość do fotografii jest najpiękniejszą rzeczą, jaka mi się przytrafiła w życiu. Ale gdy się jej zanadto poddasz, nie zachowasz dystansu, dopuścisz do siebie wątpliwości lub nie będziesz asertywny – potrafi być zdradliwa i wypala do cna. Jest jak ogień. Potrafi Cię ogrzać, trzymać przy życiu i dawać szczęście, ale nieujarzmiony sprawi, że spłoniesz żywcem. Myślę, że jeszcze dwa dni temu byłam dokładnie w takim momencie.

Jako dziecko oglądałam Karate Kid. Mr Miyagi powiedział w pewnym momencie coś, czego wtedy do końca nie rozumiałam: „Kiedy w życiu zaczyna się walić, wróć do początku – do oddychania”.

Udałam się więc do źródła. Do Złodziejewa. Weekendy z mistrzami: Kolor i kreacja – Ronny Garcia :: Do miejsca, gdzie dokładnie 7 lat i 3 miesiące wcześniej powróciłam do fotografii po 13 latach długiej tułaczki przez nie swoje historie.

Gdy dowiedziałam się, że Ronny przyjeżdża do Polski prowadzić warsztaty fotograficzne – byłam zachwycona. Jego styl jest zupełnie odmienny od mojego – pełen kolorów i światła. Te dwa dni w Jego towarzystwie to bezcenne chwile. Okazał się wspaniałym człowiekiem z piękną duszą. A ja poczułam, jak to jest znów oddychać w zgodzie ze sobą.

Thank you Ronny for everything!

Warsztaty w Złodziejewie
Zalesie ul. Szubińska1, 89-200

BĄDŹ NA BIEŻĄCO, NEWSLETTER