< Bezdomny Podróżnik Daria Olzacka >

Alex Krupa

Alex Krupa, Toronto, Lublin

Warsztaty Aktu w plenerze z Marcelina Oczkowska

Witam wszystkich po warsztatach w Złodziejewie

Dziękuje wszystkim ci cieple przyjęcie , wszystkie rady, wskazówki  i opowiedziane historie. Dziękuję przede wszystkim za wspaniałą współpracę i kooperacje przy tworzeniu ….sztuki.
Dziękuję:
–  Marcelinie za serdeczne przyjęcie, wręcz rodzinna atmosferę. Dziękuję za wszystkie uwagi i wskazówki. Za naukę patrzenia na ciało i światłocień. Za poświecenie i  zaangażowanie  w moja nieokreślona twórczość,. Dziękuję za nagą prawdę o detalach fotografii i błędach, powtarzana  z uporem aż……. do podświadomego zapisania w pamięci.

Odebrałem Cię jako   Księżniczkę Marcelinę żyjącą w pięknym zamku  za siedmioma górami i siedmioma lasami, dzielącą się swoim skarbem  (tu czytaj : pasja) ze wszystkimi, którzy dadzą radę do niej dotrzeć.

– Zdzisiowi dziękuję za bezpieczna podróż na warsztaty i bezpieczny  nocny powrót do domu. Dziękuję za  towarzystwo  i opiekę  nade mną.  Dziękuję za naukę szczerości, ciepłego i spokojnego podejścia do ludzi  oraz wszystkie informacje o sprzęcie fotograficznym i podzielenie się jego   twórczą pasją i w kolorze

– Darii , dziękuję za pozowanie , za jej wszystkie  pomysły  twórcze i odwagę  przy wyrażaniu  własnej postawy , dziękuje za naukę stanowczości i konsekwencji w realizacji własnych celów i marzeń pomimo tylu obowiązków  w życiu codziennym

– Asi dziękuje za szczere pokazanie mi własnych obaw i emocji przed i po akcji twórczej. Dziękuję za potraktowanie mnie jak swojego ziomka od pierwszego  momentu poznania.

– Angeli  dziękuję za wszystkie cieple spojrzenia  i cierpliwość słuchania moich wywodów, dziękuję za tak zdecydowana postawę przy prowadzeniu sesji  i czytelne wskazówki dla modelek – tak tak , tego tez muszę się uczyć ..

– Adamowi dziękuję za prowadzenie porannej gimnastyki  i rzeczowe pytania. których  ja  już nie musiałem zadawać, a odpowiedzi mimo wszystko poznałem.

– Tomkowi dziękuję za pokazanie swojego stylu pacy  twórczości  i wszystkie dyskusje, które prowadził z Marceliną – również niejako w moim imieniu.

Pozdrawiam wszystkich i życzę wszystkim osiągnięcia swoich własnych marzeń i celów bez większych problemów.

www. fotograffiti.ca

Warsztaty w Złodziejewie
Zalesie ul. Szubińska1, 89-200

BĄDŹ NA BIEŻĄCO, NEWSLETTER