< Ewelina Łomozik i reszta ekipy ABC Alicja Bodnar >

Anna Ciempka i reszta ekipy z Twórczych wczasów

Twórcze wczasy 2018

Anna Ciempka

Marcelinko, było cudnie …. intensywnie i twórczo! Dzięki za wspaniałą organizację i do miłego!

Daniel Stach

Nasze pierwsze warsztaty w Złodziejewie i napewno nie ostatnie! Razem z Kasia dziękujemy, to był twórczo spędzony czas w gronie świetnych ludzi, cała organizacja przerosła nasze oczekiwania. To dopiero początek.

Daria Fiałkowska

Ludzie , miejsce, jedzonko …mniam. Nauczyłam się bardzo dużo w tak niedługim czasie . Musimy dograć kolejne wspólne szkolenie .

Sebastian Topolski

Pracowicie, twórczo, ambitnie spędzony czas w doborowym towarzystwie i wyjątkowym klimacie. Wspaniałe miejsce , wspaniali ludzie i przepyszne jedzonko.

Dziękuje wszystkim, ze dane mi było Was poznać i wspólnie z Wami dzielić ten magiczny czas.

Piotr Ryba Rybicki

Dziękuję Marcelina i chylę czoła przed Twoją siłą życia, która stworzyła takie ciekawe i twórcze miejsce. Dziękuje wszystkim współtworzących tę fotografię.

Bardzo ważny dla mnie czas i zostanie w sercu.  Tak pozytywnej energii dawno nie poczułem. Wierzę, że spotykamy ludzi na swojej drodze nieprzypadkowo… choć pierwsze „wejrzenie” spieprzyłem koncertowo. To dla mnie początek czegoś bardzo dobrego.

a dziękujemy, to był twórczo spędzony czas w gronie świetnych ludzi, cała organizacja przerosła nasze oczekiwania. To dopiero początek

Bardzo zacny czas, miejsce i ludzie… no i knedle…

Warsztaty w Złodziejewie
Zalesie ul. Szubińska1, 89-200

BĄDŹ NA BIEŻĄCO, NEWSLETTER