< Izabela Wasiłek Krzysztof Lewandowski >

Beata Sinacka-Grzębowski

Beata Sinacka-Grzębowski, lat 34, Bydgoszcz, uczestniczka warsztatów ABC Fotografowania – fotografia dla początkujących.

Jestem przede wszystkim żoną i matką trójki cudownych Dzieciaków. Z wykształcenia Ekonomista, bardzo długo związana z bankowością, a od 3 lat uczestniczę w rozwoju  własnej firmy.
Do kluczowych zainteresowań zaliczam zagadnienia związane z ekonomią i psychologią; podróżowanie i fotografowanie ☺

Na warsztaty zdecydowałam się mając świadomość, że trafiam w ręce profesjonalistów. Byłam o tym przekonana. Przyznam, że się nie pomyliłam.

Biorąc pod uwagę, że już kilka lat temu chciałam w nich uczestniczyć, to sama myśl, że w końcu postawiłam na siebie, była dla mnie ekscytująca.  Przemierzenie 40 km okazało się dużym wyzwaniem, a to co zastałam na miejscu było wielkim zaskoczeniem. Cudowne miejsce, urządzone z gustem i wyczuciem, każdy szczegół wydaje się być dopracowany, dotknięty delikatną dłonią i muśnięty sercem wrażliwego artysty. Otaczająca przyroda, piękna, nie skażona ludzką dłonią, w atmosferze mglistej, jesiennej aury stała się dla mnie niczym Tajemniczy Ogród. Warsztaty odbyły się w cudownej atmosferze, ciepłej, rodzinnej, przy blasku kominka, w miejscu tak klimatycznych, że ciężko było je skończyć. Rewelacyjna postawa Prowadzącego (Karol Kalinowski), emanującego ciepłem, tryskającego wiedzą, którą przede wszystkim potrafi przekazać i konsekwentnego w działaniu. Świetna praktyka w warunkach studyjnych i jeszcze lepsza w plenerze… Urocze upominki, cieszą dziś moje oko. I do tego wszystkiego kuchnia –  uzupełnienie tego wszystkiego dobrego co zaznała moja dusza w tym miejscu. Same pyszności i wielka uczta dla podniebienia.

I jak tu nie wracać???

Podsumowując: Marcelina jesteś Wielka ☺, wielki ukłon dla Ciebie, że stworzyłaś to wszystko; Karol od dawna byłeś dla mnie autorytetem w dziedzinie fotografii… dziękuję! Więc: organizatorzy i prowadzący na najwyższym poziomie, kuchnia cudowna, atmosfera niezastąpiona, wkoło ludzie z pasją i samo miejsce magiczne!

Polecam Wam wszystkim z całego serca.

Nie mogę się doczekać kolejnego spotkania….

Warsztaty w Złodziejewie
Zalesie ul. Szubińska1, 89-200

BĄDŹ NA BIEŻĄCO, NEWSLETTER