< Mikołaj Kamieński, Warsztaty z Hanna Derecka Aleksandra Drutel-Janek, Cud życia >

Gosia Nawrocka, Baśnie Oli Matys

W zeszły weekend (trochę spontanicznie) po raz kolejny miałam okazję wziąć udział w warsztatach fotograficznych w Złodziejewie https://warsztatywzłodziejewie.pl. Magiczne, niezwykłe miejsce, pyszne jedzenie i ludzie, którzy po prostu kochają to co robią.

Tym razem do swojej baśni zaprosiła nas Aleksandra Matys, która oprócz niesamowitych zdolności jest jeszcze bardzo energetyczną i ciepłą osobą.

Dzięki Marcelina Oczkowska jak zwykle wszystko dopięte na ostatni guzik. Nigdy nie zrozumiem jak można być tak świetnie zorganizowanym!!! (trochę zazdroszczę ).

Chciałabym bardzo wszystkim podziękować, a w szczególności modelkom i modelom, zwłaszcza tym, którzy przyjechali z daleka, by nam pozować. Dziękuję Bożena Wajnert, że mogłam poznać „chłopaków”. Conroy, Chester & Eliot to naprawdę urocze i cierpliwe psy. Salince dziękuję, że wstała wcześnie, chociaż było to trudne, a Robert Węgrzynowski „dostarczył” prześlicznego cielaczka, czym się ogromnie wzruszyłam .

Dziękuję też innym uczestnikom warsztatów za fajną atmosferę.

Poniżej kilka kadrów, które udało mi się stworzyć pod okiem Oli. Na razie tylko kilka, ale będzie więcej. Kiedy skończę na pewno wszystkim modelom wyślę zdjęcia mailem. Jeśli chcecie oznaczcie się w tym poście.

P.S. Mam nadzieję, że szybko wrócę do Złodziejewa!!! Już za Wami tęsknię!!!

Warsztaty w Złodziejewie
Zalesie ul. Szubińska1, 89-200

BĄDŹ NA BIEŻĄCO, NEWSLETTER