< Agnieszka Zakiewicz Dominika Wiśniewska >

Joanna Pyster-Okupna i Tomasz Okupny

Joanna Pyster-Okupna, Tomasz Okupny, Turek, Wielkopolska

Zajmujemy się fotografią reportażową, głównie ślubną, wykonujemy również sesje zdjęciowe w plenerze oraz studio.

Złodziejewo to dla nas miejsce inspiracji, motywacji i dużych możliwości rozwojowych 🙂

Wspólnie zajmujemy się fotografią i uczestniczyliśmy w warsztatach „Wszystkie kolory Beaty Banach” i oraz „Fotografia aktu” z Andrzejem Frankowskim. Tomek indywidualnie brał jeszcze udział w „Warsztatach fotografii ślubnej” z Jackiem Batkowskim i Karolem Kalinowskim oraz Warsztatach z postprodukcji – fotomalarstwo z Karolem Kalinowskim.

Wszystkie zajęcia charakteryzują się wysokim poziomem merytorycznym, co daje sporą dawkę nowej wiedzy do wprowadzenia w życie. Niezwykle ważna jest możliwość obserwowania prowadzących przy ich pracy – można na żywo zobaczyć cały warsztat pracy począwszy od przygotowań do zdjęć, samych zdjęć oraz postprodukcji. Dla nas to niezwykła motywacja oraz inspiracja, ponieważ każdy z prowadzących to odrębna osobowość w zupełnie inny sposób podchodząca do fotografii.

Warto zaznaczyć również, że oprócz części fotograficznej na docenienie zasługuje cała organizacja warsztatów – miejsce, noclegi w stylowych pokojach oraz smaczne domowe jedzenie.

Dziękujemy serdecznie wszystkim prowadzącym warsztaty, z którymi mieliśmy szansę poznać się i współpracować, organizatorce warsztatów Marcelinie, wizażystce i modelkom, dzięki którym powstały nasze ujęcia oraz pozostałym osobom zaangażowanym w to, aby atmosfera Złodziejewa pozostawała na długo w pamięci z chęcią powrotu na kolejne warsztaty!

Pozdrawiamy

Joanna i Tomek Okupni

Światłokolorowi

www.swiatlokolorowi.pl

Warsztaty w Złodziejewie
Zalesie ul. Szubińska1, 89-200

BĄDŹ NA BIEŻĄCO, NEWSLETTER