< Małgorzata Barysz Ireneusz Wrzesiński >

Kamil Sobolewski

Kamil Sobolewski, lat 37 z zawodu I wykształcenia Informatyk, Gdynia

Warsztaty fotografii ślubnej.

Był sobie kiedyś taki dzień, dzień, w którym dotarłem po raz pierwszy do tego cudownego miejsca jakim jest Złodziejewo. Wydawało mi się wtedy, że lepiej być już nie może a jednak. Myliłem się….

Dotarłem tu po raz kolejny, przekroczyłem bramę tego mistycznego miejsca. Po raz kolejny poczułem się jak po drugiej stronie lustra. Tu czas się zatrzymał, każda minuta spędzona w tym miejscu jest niesamowitym przeżyciem, doznaniem a czas spędzony wśród tak wspaniałych i otwartych ludzi sprawia, że chcemy tu wracać i wracać i wracać….

Fotografia ślubna, czemu ją wybrałem jako temat kolejnych warsztatów? cóż chciałem wiedzieć jak się zachować, jak być nie widocznym w kościele. Chciałem dowiedzieć się, co można a co nie, co jest akceptowane a co będzie nie mile widziane.

Czy się tego dowiedziałem… NIE…. Dowiedziałem się 1000000 razy więcej. Prowadzący przekazali a raczej podzielili się z nami wszystkim, czym tylko mogli. Wprowadzając nas tym samym do swojego świata, do świata fotografii ślubnej ale nie takiej zwykłej znanej nam z portali społecznościowych tylko takiej która ma pokazywać emocje. Fotografii która ma ze sobą coś nieść, jakieś przesłanie, opowiadać jakąś historie. Każdy może zrobić zdjęcie pary młodej ale zrobić je tak by patrząc na nie mieć łzy w oczach….. to właśnie jest sztuka, sztuka przekazywania i dzielenia się emocjami, tymi ulotnymi chwilami….

Tego miejsca nie da się nie kochać… tych ludzi czy atmosfery.

Warsztaty w Złodziejewie
Zalesie ul. Szubińska1, 89-200

BĄDŹ NA BIEŻĄCO, NEWSLETTER