< Kamil Domżalski Antoni Zaborak, USA >

Kasia Tumińska i Emilia Kwaśniewska

Warsztaty: Fotografowanie sercem z Magdaleną Russocką
Kasia Tumińska:
To był wspaniały weekend, wspaniali ludzie, mnóstwo pozytywnej energii, cała masa inspiracji, wiedzy i twórczej burzy mózgów. Złodziejowo, Szczególnie dziękuje naszej pani profesor Magdalena Russocka photoworks choć dziękuje to za mało.
Emilia Kwaśniewska:
Miejsce magiczne i klimatyczne. To prawda, że uzależnia. Chce się tam wrócić choćby zaraz. Ludzie cudowni, Pani profesor fantastyczna. Weekend pełen pozytywnej energii, kreatywnych pomysłów i twórczych inspiracji. Dziękuję Magdalena Russocka photoworks. Dziękujęi serdecznie za wspaniały weekend z Magdą. To był bardzo wyjątkowy czas.
Anna Rygielska
Wiele razy już uczestniczyłam w złodziejewskich warsztatach i zawsze było cudownie, ale tym razem było jeszcze cudowniej. A dlaczego? A dlatego, że nastąpiła „wielka kumulacja”-Pani profesor to osoba nie tylko z wielka pasją i energią którymi zaraża, ale niezwykle fajny człowiek, uczestnicy mili, weseli, modelki doskonałe, nasza Marcelina z otwartymi ramionami, no i te miejsca, które Magdalena pokazała mi na nowo..Bardzo dziękuję, wróciłam szczęśliwa, wypoczęta i naładowana pozytywną energią. Buziaki dla wszystkich. Niech żałuje kto nie był, choć nie ukrywam, że nie potrafię żałować że Was nie było  – nie mielibyśmy wtedy Pani Profesor tylko dla siebie.

Warsztaty w Złodziejewie
Zalesie ul. Szubińska1, 89-200

BĄDŹ NA BIEŻĄCO, NEWSLETTER