< Artur Madej Katarzyna Skowronek >

Krzysztof Dzierbicki

Krzysztof Dzierbicki, lat 50, nauczyciel, z zamiłowania fotograf-amator, Zgierz

Warsztaty: Postprodukcja dla fotografujących – weekend z Marceliną Oczkowską i Karolem Kalinowskim

,,Fotografia- ułamek sekundy, który może trwać wiecznie.”

Witaj Marcelino,

Czasem słowa są ulotne i niewystarczające, aby wyrazić podziękowania. A mnie bardzo zależy, by znaleźć odpowiednie wyrazy i napisać, jak bardzo przygotowane przez Ciebie warsztaty zrewolucjonizowały mój sposób myślenia i postrzegania fotografii. Zrozumiałem, że ,,fotografując staramy się pokazać to, czego bez Nas nikt by nie zobaczył.”

Byłem na Twoich zajęciach po raz pierwszy i już wiem, że nie ostatni, przynajmniej mam taką nadzieję. Choć jestem tylko fotografem amatorem, to ogrom wiedzy, jaki zdobyłem na warsztatach, z całą pewnością wykorzystam.

Doceniam starania Karola w dzieleniu się z nami wiedzą, a także Twoje zaangażowanie. Zadbałaś o cudowną atmosferę i wspaniałą organizację. Dzięki tym warsztatom inaczej zacząłem traktować swoją fotograficzną pasję. Fotografią interesuję się od dawna, zaczynałem od fotografii analogowej. W ciemni spędziłem mnóstwo czasu, który teraz poświęcę na doskonalenie cyfrowe moich prac.

Czas spędzony na warsztatach nie tylko przypominać mi będzie o pracy przy obróbce zdjęć, ale pozwoli wspomnieniami powracać do ciekawych ludzi, których spotkałem i nie zapomnę. Jeszcze raz dziękuję za przekazaną wiedzę, miło spędzony czas i możliwość oderwania się od prozy życia.

Dziękuję za wspaniałą podróż do źródeł fotografii.

Warsztaty w Złodziejewie
Zalesie ul. Szubińska1, 89-200

BĄDŹ NA BIEŻĄCO, NEWSLETTER