< Robert Wyrwas Paweł Lis >

Krzysztof Mrowiec

Krzysztof Mrowiec, Londyn, budowlaniec

Warsztaty: Fotografia ślubna,

Weekend z mistrzami: Izabela Urbaniak

Witam wszystkich zainteresowanych.

Chciałem napisać recenzję już po pierwszych warsztatach (Warsztaty Fotografii Ślubnej) ale pomyślałem sobie że zobaczę jak będzie następnym razem bo może to, że mi się tak podobało to jakiś przypadek albo moje podekscytowanie wzięło górę i nie potrafię jeszcze obiektywnie napisać co myślę. W każdym razie już po pierwszych warsztatach wiedziałem, że kiedyś TAM wrócę. Kolejną wizytą był Zlot Absolwentów. Dla mnie po prostu to była rewelka! A pamiętajcie, że ZLOT jest tylko dla Absolwentów i na taką szansę mają tylko ci, którzy w Złodziejewie już byli choć jeden raz.Trzecim wypadem do Zalesia były warsztaty z Izą Urbaniak. I tu już wiadomo, że trzy razy to nie przypadek, że to też nie zrządzenie losu iż coś się udało.

Krótko mówiąc Warsztaty w Złodziejewie to w pełni profesjonalny program zajęć fotograficznych prowadzonych na najwyższym poziomie. To też przede wszystkim wspaniała panująca atmosfera zarówno od promieniującej organizatorki (tak Marcelinko – ukłony w Twoją stronę) jak i profesjonalizm oraz zaangażowanie prowadzących. Samo miejsce jest magiczne, które miesza w głowie (pozytywnie oczywiście) i które na długo pozostaje w pamięci i gdzie przekraczając Złodziejewską bramę gęba sama się już cieszy z radości. Wspomnieć trzeba też o przepysznym jedzonku – zarówno obiady jak i desery są prima sort – Magda Gessler może pozazdrościć.

Dzięki też za wytrwałość i profesjonalizm modeli, z którymi zawsze doskonale się współpracuje.

Dziękuję też wszystkim poznanym uczestnikom za super atmosferę (i tę przy zdjęciach i tą przy ognisku). Zresztą już wszyscy jesteśmy Facebookowe przyjaciele 😉

Warsztaty w Złodziejewie otwierają szeroko oczy, rozwijają umysł oraz uczą „popełniać” naprawdę coraz to lepsze zdjęcia.

Więc ktokolwiek jeszcze się zastanawia czy wybrać się do Złodziejewa to szczerze i z całą odpowiedzialnością polecam. Nie wahajcie się ani chwili. Rezerwujcie miejsce już dziś.

Warsztaty w Złodziejewie
Zalesie ul. Szubińska1, 89-200

BĄDŹ NA BIEŻĄCO, NEWSLETTER