< Magda Lieske Marta Mytych >

Laura Kania i reszta ekipy ślubnej

Warsztaty: fotografia ślubna

Laura Kania

Kolejne moje warsztaty i po raz kolejny jestem zachwycona!  mimo, że do Złodziejewa nie mam blisko, to naprawdę aż chce sie jechać tych kilka godzin w te miejsce! Dziekuje Karol Kalinowski i Marcelina Oczkowska za te podejście do Nas kursantów i atmosfere całych warsztatów! Jeszcze wrócę!

Lidia Pietras

ja również dziękuję za tak intensywne warsztaty, miło mi było Was wszystkich poznać, mam nadzieję, ze się jeszcze kiedyś spotkamy, przepraszam ze nie pożegnałam się ze wszystkimi i tak szybko wyjechałam, ale nie chciałam wracać do domu całą noc… ściskam Was teraz wirtualnie

Barbara Rogórz

To był bardzo intensywny weekend  i za to właśnie bardzo dziękuję

Ewelina Krupiak

To byl weekend!  Ogrom wiedzy ale i super czasu ze wspanialymi ludzmi w przecudnej sceneri  . Dzieki za ten czas

Anna Gawlik

Przyłączam się do pochwał. Wspaniali ludzie i wartościowe spotkanie

Katarzyna Wojdak-Brzostowska

Ekstra warsztaty ,ogrom przekazanej wiedzy od Karol Kalinowski i do tego wspaniali i mega utalentowani ludzie; Mam nadzieję że spotkamy się jeszcze w takim gronie

Dziękuję jeszcze raz za tak wspaniały weekend , pełen wiedzy i cudownych ludzi.

Adam Ogrodzki

Super spędzony czas…pod okiem mistrza Karol Kalinowski

Robert Węgrzynowski

Chciałbym osobiście, w imieniu własnym i zaocznie, w imieniu kolektywnie fotografującego Kolegi Jacka, podziękować za trud i determinację z jaką współwarsztatowicze głównie pci 'słabej’ włożyli /ły/ w akcję złączania szezlągów czytaj łóżek! Sama intergalaktyczna obsada i aura towarzysząca tej fotoedukacyjnej nasiadówce nie wymaga komentarza!!! Było MEGA!!! MarcelinaOczkowska całuję rączki, Karol Kalinowski chapeau bas!

Ela Ogrodzka

Najliczniejsza grupa 4ever …ale jaka zgrana ;
Super spędzony czas  i duuuużo wiedzy
Dziękujemy  …do zobaczenia

Monika Klasa

Wspaniały czas! Pod każdym względem

Ilona Wróblewska

Tyle słodyczy to i ja muszę dorzucić coś od siebie! Cieszę się, że miałam możliwość uczestniczenia w warsztatach i poznania tylu ciekawych ludzi. Nie tylko nabyłam nowe umiejętności związane z fotografią ale również poznałam smak moderacji dyskusji ; Takie połączenia się nie zdarzają często. Dziękuję po stokroć!

Warsztaty w Złodziejewie
Zalesie ul. Szubińska1, 89-200

BĄDŹ NA BIEŻĄCO, NEWSLETTER