< Jarek Łazarski Karolina Pipińska >

Łukasz Kamiński

Łukasz Kamiński 35 lat, Dania, pracuję jako technik stali, w sezonie fotografuje śluby.

Warsztaty Fotografii artystycznej „8 fotografów w 7 dni”

Już po raz drugi udało mi się uczestniczyć w Warsztatach artystycznych w Złodziejewie, i na wstępie mogę napisać przestrogę dla tych, którzy po raz pierwszy planują przyjazd do tego miejsca: a więc moi mili uważajcie!, ponieważ Złodziejewo prowadzi do nałogu.

Warsztaty artystyczne w Złodziejewie to  miejsce, do którego się wraca w pośpiechu, odliczając dni i łamiąc przepisy, a opuszcza z żalem w stanie pewnego zachwiania, ponieważ to z czym przyjeżdżamy, już nie jest takie, jak było. Wcześniejsze prace przestają się podobać, ale pozostaje nowa wizja tego, co przed nami do zrobienia.

Same warsztaty są bardzo intensywne. Można powiedzieć zaczynają się od rana do późnych godzin nocnych, ale czas biegnie tam trochę inaczej niż normalnie, kiedy jesteśmy w biegu codzienności .

Nie sposób nie wspomnieć o wspaniałej kuchni, po której już na zdjęciach backstage/owych  widziałem że przytyłem 😉

Złodziejewo to świetna organizacja, piękne modelki i wspaniali wykładowcy, których można słuchać godzinami.

Złodziejewo to też nowe znajomości ,wspaniali ludzie którzy przybywają tam nie tylko z całej Polski, ale i z całej europy. Miłośnicy fotografii, od których również wzajemnie się uczymy.

Jak już kiedyś pisałem – po wczasach u Złodziejki bardzo trudno powrócić do normalnego trybu szarej codzienności, ale na szczęście każdy, wyjeżdżając zabiera ze sobą małą cząstkę tego wspaniałego klimatu, ziarenko, które pozostaje już w nas na zawsze, a to czy się rozwinie zależy już tylko od nas.

Na zakończenie wielkie podziękowania dla Złodziejki i jej wspaniałej ekipy, podziękowania dla super foto grupy i do usłyszenia na facebook’u.

Natomiast Złodziejewu kolejny raz mówię – do zobaczenia za rok.

Warsztaty w Złodziejewie
Zalesie ul. Szubińska1, 89-200

BĄDŹ NA BIEŻĄCO, NEWSLETTER