< Marcin Chajrewicz Eliza Knioła >

Łukasz Kamiński

Łukasz Kaminski , 34 lata, Dania,  Technik stali, freelancer w weekendy

Warsztaty fotografii ślubnej od A do Z.

Czytałem wiele na temat warsztatów w Złodziejewie zanim zdecydowałem sie przyjechać, tak wiele pozytywnych opinii, a jednak żadna nie oddała tego, jak bardzo magiczne jest to miejsce.

Jeżeli chodzi o same warsztaty, w których brałem udział to przygotowane były w pełni  profesjonalnie. Dwa dni  zdjęciowe, dwie różne stylizacje, a podejście do tematu – to możliwość jakiej nie spotka się nigdzie indziej.

Wykłady prowadzone przez fotografa Jacka Batkowskiego, czy Karola Kalinowskiego na temat postprodukcji – niesamowite i bardzo inspirujące.

Nie mogę nie wspomnieć o rozmowach z ks.Sylwestrem podczas kursu fotografii  w ceremoniach liturgicznych, rozmowy nie tylko o fotografii, ale i o życiu, podczas których otwierają się najciaśniejsze „klapki” naszego umysłu, co owocuje nowym spojrzeniem na to, co w życiu jest ważne.

Sam pałac Jasminum, miejsce faktycznie zjawiskowe począwszy od wystroju wnętrz aż po dźwięk starego gramofonu przy śniadaniu. Są to elementy, które pobudzają naszą wrażliwość.

Możliwość spędzenia tam czterech dni w otoczeniu ludzi z pasją stało się dla mnie wielkim problemem powrotu do rzeczywistości i za te fantastyczne cztery dni serdeczne podziękowania .

Z całą pewnością do Złodziejewa jeszcze pojadę .

Warsztaty w Złodziejewie
Zalesie ul. Szubińska1, 89-200

BĄDŹ NA BIEŻĄCO, NEWSLETTER