< Karolina Amberville Andrzej Łazarz >

Maciej Pukownik

Maciej Pukownik, 40 lat, pasjonat fotografii, Bydgoszcz

Weekendy z Mistrzami: Portret intymny i metamorfozy człowiecze wg Róży Sampolińskiej

Do Złodziejewa wybierałem się od bardzo dawna. Długo zastanawiałem się nad wyborem odpowiednich dla siebie warsztatów. Kiedy zobaczyłem, że Marcelina zaprosiła do siebie Różę Sompolińską, to decyzję podjąłem natychmiast.

Róża okazała się wspaniałym człowiekiem i artystą zarazem! Dzieliła się z nami całą swoją wiedzą i była bardzo zaangażowana w cały proces twórczy. Wszystkich traktowała jednakowo, niezależnie od stopnia zaawansowania.  Dla wszystkich miała zawsze czas i chętnie odpowiadała na każde nasze pytania. Podczas warsztatów prowadzonych przez nią nauczyłem się tyle ile sam uczyłbym się chyba przez 100 lat.

Pragnę powiedzieć tym wszystkim, którzy zastanawiają się czy warto przyjeżdżać do Złodziejewa, że warto, bardzo warto! Wspaniałe klimaty, cudowny park, prześliczne zadbane pokoje, profesjonalne modelki i niebiańska kuchnia.

Marcelino, dziękuję Ci bardzo, że organizujesz swoje warsztaty. Dzięki Tobie tacy jak ja, zwykli zjadacze chleba, zakręceni na punkcie fotografii mogą przeżyć coś mistycznego.

Do zobaczenia na kolejnych edycjach!

http://maciejpukownikfoto.blogspot.com

Warsztaty w Złodziejewie
Zalesie ul. Szubińska1, 89-200

BĄDŹ NA BIEŻĄCO, NEWSLETTER