< Agnes Herda Angelika Kubik >

Magdalena Godlewska – Kosak

Magdalena Godlewska – Kosak – myśli głową, fotografuje sercem. Kocha podróże i fotografie. Na co dzień uczy. W wolnym czasie tworzy, maluje, pisze, organizuje i chodzi po górach – w każdej tej dziedzinie ma wiele sukcesów. Żona i matka dwójki dzieci, które najczęściej fotografuje.
Założycielka „Twórczej Pracowni”, bloga: tworczapracownia.pl oraz profilu facebook.com/TworczaPracownia, gdzie wyżywa się artystycznie i opisuje wydarzenia w których uczestniczy.

Było cudownie. Cudowne miejsce, cudowni ludzie, cudowna atmosfera. Miło jest wiedzieć, że nie tylko ja jestem takim świrem na punkcie fotografii. Przejechałam prawie całą Polskę i nie zmarnowałam czasu. Karol Kalinowski otworzył mi oczy na kolory i pokazał inną przestrzeń. Jest fachowcem w każdym calu i wspaniałym nauczycielem z pasją. Dostałam powera do pracy i świeżego spojrzenia. Moi koledzy warsztatowi to nieprzeciętni fotografowie i fantastyczni koledzy. Jestem im bardzo wdzięczna za podpowiedzi i wskazówki oraz za życzliwość jaką mi okazali. Pozdrawiam Was serdecznie. Mam nadzieję że uda mi się jeszcze z Wami spotkać. Jestem mega szczęśliwa, że was poznałam i nieszczęśliwa, że mieszkam tak daleko.

Warsztaty w Złodziejewie
Zalesie ul. Szubińska1, 89-200

BĄDŹ NA BIEŻĄCO, NEWSLETTER