< Bogusław Bindas - Subtelnie o nagości z Evgeny Makarenką Magdalena Włodarczyk - Potęga kobiecości z Dan Hecho >

Małgorzata Szymańska – Damian Drewniak – Dogoń swoje marzenia

Dziękuję Ci jeszcze raz za warsztaty w Złodziejewie, i za to – że zaproponowałaś mi Damiana, a sobie dziękuję, że byłam elastyczna i znalazłam rozwiązania a wszechświat pomógł.

To był dla mnie bardzo twórczy weekend i naprawdę bardzo dużo się nauczyłam i cały czas się uczę z materiałów, które przekazał nam Damian. Dlatego może tak trochę nietypowo chciałabym właśnie zwrócić szczególną uwagę na materiały jakie uczestnik warsztatów otrzymał – filmy z postprodukcji, tutoriale – to są rzeczy, których się nie spodziewałam – a są ogromnym darem. 

Chciałabym również podziękować za materiały od Ciebie, jestem w biznesie od 30 lat dostałam i robiłam wiele materiałów reklamowych , ale te ze Złodziejewa zrobiły na mnie fantastyczne wrażenie- podkładka, kubek, notatnik, torba -wszystko przemyślane, w dobrym gatunku, bardzo użyteczne i po prostu bardzo ładne.

Naprawdę już dzisiaj się martwię, że notatnik się kończy – stąd mój wniosek racjonalizatorski – czy mógłby powstać sklep internetowy z gadżetami ze Złodziejewa ? No bo co ja zrobię bez kubeczka czy notatnika?

Warsztaty w Złodziejewie
Zalesie ul. Szubińska1, 89-200

BĄDŹ NA BIEŻĄCO, NEWSLETTER