< Mika Szymkowiak Andrew Lisowski >

Margareta Golba

Margareta Golba, działalność e-commerce, fotografia, lat 34, Brenna

Do Złodziejewa przyjechałam z drugiego końca Polski na warsztaty z Eleną Shumilovą.

Podróż do Złodziejewa była dla mnie niezwykle miłym doświadczeniem. Miejsce unikalne – takie w jakie najbardziej lubię wyjeżdżać – z historyczną duszą, przepysznym jedzeniem podawanym w stylowej zastawie, na koronkowych obrusach. Na ceglanych ścianach zdjęcia portretowe niczym portrety królów w zamkowych korytarzach, stare szafy wypchane kostiumami, pamiątki, zabytki, stare czarno-białe fotografie.

Warsztaty odbywały się nie tylko w dzień, co mnie bardzo mile zaskoczyło to to, że siedzieliśmy do późnych godzin wieczornych, Elena odpowiadała na nasze pytania, omawiała nasze prace.
Sama sesja zdjęciowa była zorganizowana z wielką dbałością o szczegóły, różnorodność modeli, kostiumy, a nawet zwierzęta do sesji – to nie było tylko tak, aby się nauczyć. Tutaj naprawdę można było zrobić ciekawe kadry.
Po warsztatach otrzymaliśmy dyplomy, pamiątki oraz pamiątkowy wydruk zdjęcia Eleny. Kilka dni później na maila przyszła także prezentacja Eleny, także pełen profesjonalizm i duża zachęta, aby jeszcze tutaj wrócić 🙂

Warsztaty w Złodziejewie
Zalesie ul. Szubińska1, 89-200

BĄDŹ NA BIEŻĄCO, NEWSLETTER