< Marcin Krasowski - Dogoń swoje marzenia Marta Kołodziejczyk >

Marta Kołodziejczyk – Warsztatay: Postprodukcja z elementami projektowania graficznego z Karolem Kalinowskim

Droga Marcelino,

chciałam raz jeszcze bardzo gorąco podziękować za to, że warsztaty się odbyły. To co tworzycie w Złodziejewie jest po prostu czystą magią. Wchodząc przez próg poczułam się troszkę jakbym jeździła do Was od zawsze. Domowo. Ciepło bijące od Ciebie i całej złodziejewskiej załogi jest niesamowite. Oprócz prawdziwie inspirującej, artystycznej atmosfery, bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie poczucie braku barier, uprzedzeń i granic, tak bardzo niespotykane.

Warsztaty z Karolem to inna bajka. Byłam już kiedyś na paru warsztatach, ale nigdy nie wyszłam z poczuciem, że dokładnie wiem co i po co robiliśmy. Karol zadbał, żebyśmy faktycznie coś (a raczej mnóstwo) z tego spotkania wyniosły i wszystko rozumiały. Dodatkowo można było porozmawiać na inne fotograficzne tematy tabu, które inni omijają na zasadzie 'radź sobie sam’. Zero 'odbębniania’ i patrzenia na zegarek. Treściwie i wartościowo.

Tak jak wspominałam wcześniej, cennym doświadczeniem była dla mnie taka bliskość z Wami i z Karolem. To chyba najważniejsza (na równi z tym jak bardzo intensywnie było i ile się nauczyłam) cecha odróżniająca to miejsce od zwykłych warsztatów. Wspólne posiłki, dobroduszność, taki wszechobecny luz i te detale, które na mnie robią wrażenie, jak na przykład albumy i książki dla nas dostępne czy też sypana herbata w porcelanowym dzbanku

Warsztaty w Złodziejewie
Zalesie ul. Szubińska1, 89-200

BĄDŹ NA BIEŻĄCO, NEWSLETTER