< Izabela Sapuła Ela Frączkowska >

Matt Rutkowski

Matt Rutkowski, 31 lat, Poznań, dyrektor handlowy w korporacji działającej w obszarze IT

Warsztaty „Postrprodukcja” oraz „Wszystkie kolory Beaty Banach”

Chciałbym  pochwalić Karola Kalinowskiego i Beatę Banach. Wspaniała ekipa, bardzo inspirujące osobowości. Obiecywałem sobie, że napiszę kilka słów niemniej obowiązki skutecznie mnie od tego odciągały. Od jakiegoś dłuższego czasu mail przeleżał w katalogu „robocze”.

Zaczęło się od warsztatów z Karolem. Dzięki temu, że rozmawialiśmy o wielu tematach nabrałem innego spojrzenia. Karol jest genialnym nauczycielem. Poświęcił wiele czasu abyśmy mogli płynnie poruszać się po meandrach fotografii ślubnej. W każdego uczestnika wpompował niesamowitą ilość energii.

Potem warsztaty z Beatą Banach. Extraordynaryjne kolory w zdjęciach prowadzącej dają do myślenia, ponadto opowiadają ciekawe historie. Nabrałem większej świadomości. Podczas spotkania poruszyliśmy wiele tematów, które otwierają  inną perspektywę na warsztat fotograficzny.

Przekaz na warsztatach wychodzi daleko poza ramy w jakich uczestnicy poruszają się podczas swoich zmagań z fotografią co jest niesamowitym bodźcem do dalszego rozwoju. W rzeczywistości nasyconej migającą papką obrazów trudno odnaleźć właściwe miejsce dla siebie. Złodziejewo stało się dla mnie nie tylko miejscem spotkań twórczych, ale swego rodzaju ośrodkiem myśli oraz czynu fotograficznego mający niepowtarzalny charakter dzięki ciekawym osobom.

Pozdrawiam,
Matt Rutkowski

Warsztaty w Złodziejewie
Zalesie ul. Szubińska1, 89-200

BĄDŹ NA BIEŻĄCO, NEWSLETTER