< Damian Drewniak Izabela Wasiłek >

Monika Biela

Monika Biela, 25 lat, Częstochowa, studiuję Grafikę i Edukację Artystyczną,F otografia i Wege-gotowanie to dwie moje ulubione rzeczy  :), W wolnej chwili ubieram się na kolorowo i biegam, co mnie uspokaja i pozwala pomyśleć.
Postprodukcja dla fotografujących
Złodziejewo… Miejsce które odwiedziłam po raz pierwszy, ale mam nadzieję, nie ostatni. Wyjątkowa, magiczna atmosfera którą tworzą ludzie z pasją i baśniowa sceneria. Do tej pory uczyłam się programów Lightroom i Photoshop sama, co dawało raz lepsze raz gorsze efekty, ale po znalezieniu warsztatów o tej tematyce podjęłam decyzję o wzięciu w nich udziału. Teraz wiem, że była to dobra decyzja. Karol, który niestrudzenie prowadził zajęcia od rana do późnego wieczora, wprowadził nas na „wyższy level” w edycji fotografii. Bardzo Ci za to dziękuję Karolu 🙂 .
Podobał mi się plener fotograficzny z super modelką Darią, która jest świetna w tym co robi a każdy gest, poza, są bardzo naturalne.
Bardzo dziękuję Marcelinko za ciepłe przyjęcie, które sprawiło, że czułam się jak w domu.
Z uśmiechem na ustach wspominam przepyszne posiłki, które pochłanialiśmy w mgnieniu oka, by zaraz po nich wrócić do nauki.
Wreszcie dziękuję całej Grupie, która uczestniczyła w warsztatach: pięciu fajnym laskom i jednemu rodzynkowi 🙂 Było z Wami naprawdę wesoło! 😀
Warsztaty w Złodziejewie
Zalesie ul. Szubińska1, 89-200

BĄDŹ NA BIEŻĄCO, NEWSLETTER