< Anita Kraczyna Aleksandra Drutel – Jenek >

Sławek Hesja Krajniewski i reszta ekipy Beaty

Sławek Hesja Krajniewski Jeszcze raz wszystkim dziękuję za piękny czas w magicznym Złodziejewie 

Piotr Łysakowski Ostatni łykend spędziłem w (jak to się dziś popularnie mówi) magicznym miejscu. Warsztaty Fotografii Artystycznej w Złodziejewie, a właściwie w pałacu Jasminum i jego otoczeniu. Zawsze pociągała mnie fotografia, która byłaby czymś więcej niż tylko światem zatrzymanym jednym pstrykiem, choćby i z poprawnym kadrem, ekspozycją i ostrością. Tak trafiłem na malowane światłem, ale i wysmakowaną obróbką, zdjęcia Beaty Banach i jej warsztaty w Złodziejewie. To był naprawdę dobrze spędzony czas. Dziękuję współuczestnikom, prowadzącej Beacie i złodziejewskiej ekipie z Marceliną, duszą tego miejsca, na czele. Z pewnością będę tu wracał.

Anna Puszkowska

Dziękuję Wszystkim za przepiękny czas. Marcelince i Beacie Banach za przygotowane z wielką starannością warsztaty, stylizacje, dodatki, wiele cennej wiedzy i wskazówek, wspaniałe zaangażowanie modelek i gościnność Złodziejewską 

Joanna Treder Było wspaniale , świetni ludzie z pasją przepiękne modelki i wspaniała prowadząca dająca nam ogrom wiedzy. Na pewno nie były to moje ostatnie warsztaty u Was !!

Aleksandra Armińska, 43 lata, Bydgoszcz,

Witaj Marcelinko kochana, dziękuję za cudowny czas, który nam zorganizowałaś- piękny plener, wspaniały klimat obłędnych wnętrz pałacu, pyszne posiłki i moją niebieską jedyneczkę. Na pewno pojawię się u Was nie raz i oczywiście będę polecała Wasze strony. Ściskam mocno

Filip Szustorowski

Jeszcze raz bardzo chciał bym podziękować za niesamowicie spędzony czas. Przepiękne miejsce i atmosfera. Zapewniam, że to nie były moje jedyne warsztaty u Was, a jedne z kilku.
Może zobaczymy się jakoś jesienią.. do zobaczenia i jeszcze raz przepięknie dziękuję
Warsztaty w Złodziejewie
Zalesie ul. Szubińska1, 89-200

BĄDŹ NA BIEŻĄCO, NEWSLETTER