< Reportaż z warsztatów ślubnych: Andreas Stempel

Reportaż z warsztatów ślubnych: Dagmara Zięba

Dagmara robiła do Warsztatów fotografii ślubnej chyba 3 podejścia od ponad roku.  Mieszka w UK – no jakby nie patrzeć dość daleko 😉, czasami ludziom z (dajmy na to) Łodzi nie chce się wsiąść w auto i spędzić w nim 2,5 godziny, by do nas dojechać. Trudno się dziwić w sumie – czas jest na wagę złota ⏰💰💸 jeśli się go już ma najlepiej poświęcić ten czas dzieciom, rodzinie, czy przyjaciołom. Zamiast siedzieć w aucie przecież można odpalić komputer i tam przejść kurs online, poczytać na grupach, na forach, jak robi się zdjęcia, czym charakteryzuje się dobry reportaż ślubny. No generalnie z webinaru, tutorialu można nauczyć się przecież wszystkiego. Pandemia tylko przyspieszyła ten nieuchronny proces zamykania się ludzi w domach. Rozumiem to, choć sama z tym walczę. Walczę, bo przecież NIC NIE ZASTĄPI KONTAKTU Z DRUGIM CZŁOWIEKIEM i NAUKI W PRAKTYCE. Nic nie zastąpi kontaktów interpersonalnych. I nawet zamykanie się w domu po to, by powiecie czas rodzinie jest pozorną korzyścią, z której na dłuższą metę dla nikogo za wiele dobrego nie wynika. Bo też nasze dzieci, obserwując nas, uczą się, że najlepiej uczymy się od innych. Zdobywamy  wiedzę, doświadczenia, uczymy się szacunku do innych.

.

Ekrany niestety nas zamykają w hermetycznym i niezbyt przyjaznym świecie. Tak, wiem, czytacie to na ekranie, ale przeczytawszy to, pomyślcie, czy nie chcielibyście znaleźć się w takim miejscu, jakie widzicie na zdjęciach, wśród ludzi z taką energią – EMANUJĄCYCH SZCZĘŚCIEM, poczuć PRAWDZIWE EMOCJE, zamknąć je w KADRZE i puszczać dalej w świat.

Fotografia to MOMENTY, które dobrze złapane, przetrwają wieki. Bo to co prawdziwe, zawsze przetrwa próbę czasu.

Jeśli tak, zapraszamy do nas. Poczujecie klimat wiejskiego pałacu, pojecie smacznie, wyśpicie się wśród antyków. Pobędziecie wśród pasjonatów takich jak Wy. Zrobicie zdjęcia w kościele, w salonie w pałacu podczas przygotowań, oraz w plenerze: w parku, XIXwiecznej gorzelni lub innym zaczarowanym miejscu. 

A potem pełni nowych wrażeń, naładowani pozytywną energią, wrócicie do Waszych domów, dzielić się nią i mnożąc ją.

Tak jak Dagmara, której dziękuję za to, że jej się chciało pokonać do nas taką drogę, za jej oko, za jej wrażliwość. Trzymam kciuki za Ciebie ✊🏻✊🏻

🙌🏻🤜🏻👰🏻‍♀️🤵🏼

Fotografowała: Dagmara Zięba

Pozowali: Izabela i Paweł

Opieka: Karol Kalinowski

 

PRZYGOTOWANIA

CEREMONIA

 

PLENER

Do zobaczenia w Złodziejewie 🤍🖤

Warsztaty w Złodziejewie
Zalesie ul. Szubińska1, 89-200

BĄDŹ NA BIEŻĄCO, NEWSLETTER