< Master class: Marketa Novak „Epicka fotografia” Weekendy z mistrzami: Portret studyjny z Hanną Derecką „Malowanie Światłem” >

Weekendy z mistrzami: Baśnie Aleksandry Matys

O warsztatach

Za nami pierwsze magiczne spotkanie w Złodziejewie, a już znamy termin następnego! Czas poznać Złodziejewo od jeszcze piekniejszej strony! Złodziejewo to nie tylko pałac, park, znane już w całej Polsce pyszne posiłki czy XIX gorzelnia.

Między pałacem i gorzelnią, znajdziesz baśniowe zakamarki, a poranne mgły sprawią, że widok polnych ścieżek będzie niemal mistycznym doznaniem… Pokażemy Ci, jak tę magię i emocje uchwycić w niepowtarzalnym kadrze!
 
Co nas czeka ?

  •  

  • Sesja z przepięknymi psami. Sesja z miejscowymi zwierzętami (np. Cielaczkiem czy kurami) w pięknym gospodarstwie

 

  • Dopracowane kadry i kreacje dla modelek

 

  • Rozbudowana cześć merytoryczna dotycząca techniki fotograficznej i kilka godzin  postprodukcji zdjęć

 
A to dopiero początek…

Aleksandra Matys

Aleksandra Matys – nie wiem jak dla Was, ale dla mnie najważniejsze jest zawsze, (i to może nie od zawsze, bo tego myślę, trzeba się nauczyć) ale teraz wiem na pewno, że to to jest najważniejsze – jakim kto jest człowiekiem. Nie to co osiągnął, ale Kim jest. Kiedyś bardziej imponował mi posiadany talent, wyobraźnia (osiągnięcia może odkąd pamietam najmniej).

 

Ola jest jednym z tych ludzi, przy których życie nabiera innego wymiary  znaczenia. To osoba ciepła, miła, mądra, wrażliwa, przede wszystkim dobra, a przy tym asertywna i prawdziwa. To jaką jest osobą, znajduje odzwierciedlenie  w jej fotografii, która jest pełna zaangażowania, skupiająca się na fotografowanych osobach, dopracowana w szczegółach, pełna magii i klimatu.

Ola jest obdarzona ogromnym talentem, mimo to nie poprzestaje  na doskonaleniu się i rozwoju – i tak się poznałyśmy – Ola przyjechała do Złodziejewa na kilka spotkań i za każdym razem serce mi rosło, jak widziałam, jak się rozwija, jak zderzywszy się z innymi twórcami wypracowuje swój własny styl.

 

Z wielką radością zapraszam na spotkania z Olą w Złodzejewie. Podczas tych spotkań zawsze macie gwarancję świetnie spędzonego czasu w doborowym towarzystwie, okazję do zrobienia świetnych zdjęć do portfolio z wyjątkowymi stylizacjami retro i w towarzystwie czworonożnych modeli.

Szkolenie w wymiarze
2 pełnych dni

Noclegi, pobyt
zakwaterowanie

Pełne

wyżywienie

Plan warsztatów


 • DZIEŃ 1


 • DZIEŃ 2


 • DZIEŃ 3


20:00

Spotkanie integracyjne9:00

Śniadanie10:00-12:00

Część teoretyczna – prezentacja wybranych prac Prowadzącej.12:00

Przerwa na kawę13:00 – 17:30

Część praktyczna – sesje zdjęciowe17:30

Obiadokolacja18:30 – 20:00

Spotkanie przy kawie i omówienie zdjęć powstałych tego dnia. A także przegląd zdjęć, jakie robicie – Waszego portfolio.Świt

Część praktyczna – sesja zdjęciowa o świcie9:00

Śniadanie10:00 – 12:00

Postprodukcja wybranych kadrów w PS, krok po kroku.12:00

Przerwa na kawę13:00 – 16:00

Postprodukcja cd. Nadawanie swoim pracom malarskiego klimatu.16:00

Obiad i zakończenie.Warsztaty w Złodziejewie
Zalesie ul. Szubińska1, 89-200

BĄDŹ NA BIEŻĄCO, NEWSLETTER