< Weekendy z mistrzami: Baśnie Aleksandry Matys Weekendy z mistrzami: „Cud życia” Iwona Weiss Choudhry >

Weekendy z mistrzami: Portret studyjny z Hanną Derecką „Malowanie Światłem”

O warsztatach

Pierwsze warsztaty z Hanią w Złodziejewie okazały się wielkim sukcesem, zatem ponownie przed Państwem  w Złodziejewie warsztaty z Hanna Derecka Portraits.  

Hania to skarbnica pomysłów i inspiracji. Niezwykle utytułowana i nagradzana na całym świecie Fotografka. Rewelacyjna rzeźbiarka światłem, znakomicie znająca Photoshopa. Spotkanie z nią to z pewnością nie tylko okazja do zdobycia cennej wiedzy, dzięki której Wasza fotografia wskoczy na inny poziom, ale także ciekawie spędzony weekend w doborowym towarzystwie, w miejscu oddychającym historią i artyzmem. 

O naszym pysznym jedzeniu nie zapominając. Nie dajcie się zimie‼️ 

Wpadajcie do nas na kawę przy kominku, na foty w pałacu pod okiem świetnego fotografa, noclegi w stylowej agroturystyce.

Hanna Derecka

Hanna Derecka, ur. 08.08.1977 roku w Brodnicy. Fotografka portretowa i rodzinna. Z wykształcenia mgr ekonomii. Członek federacji fotografów profesjonalnych FEP (Belgia), SWPP (UK) i MPA (UK). Kwalifikowany fotograf portretowy FEP. Związana w województwem dolnośląskim. Mieszka wraz z mężem i czwórką dzieci w Legnicy, gdzie również pracuje i tworzy. Twórczość fotograficzną związaną na początku działalności głównie z fotografią rodzinną rozwinęła w 2017 roku kierunku artystycznej fotografii portretowej.

Autorka wystaw fotograficznych – autorskich, pokonkursowych, zbiorowych – w Polsce i za granicą (USA, Rumunia, Salzburg, Czechy). Jej fotografie były wielokrotnie nagradzane medalami, wyróżnieniami, rekomendacjami, nagrodami i dyplomami. Wystawiane w galeriach i na targach sztuki.

Szkolenie w wymiarze
2 pełnych dni

Noclegi, pobyt
zakwaterowanie

Pełne

wyżywienie

Plan warsztatów


  • DZIEŃ 1


  • DZIEŃ 2


  • DZIEŃ 3


20:00

Spotkanie integracyjne9:00

Śniadanie10:00-12:00

Część teoretyczna – prezentacja wybranych prac Prowadzącej. Wyposażenie studia fotograficznego, zagadnienia techniczne, własna oferta fotograficzna, organizacja sesji, inspiracje, nagrody i wyróżnienia.12:00

Przerwa na kawę13:00 – 17:30

Część praktyczna – sesje zdjęciowe17:30

Obiadokolacja18:30 – 20:00

Część praktyczna – ostatnia sesja zdjęciowa9:00

Śniadanie10:00 – 12:00

Postprodukcja wybranych kadrów w PS, krok po kroku. 2 rodzaje obróbki, standardowa oraz malarska.12:00

Przerwa na kawę13:00 – 16:00

Postprodukcja cd. Nadawanie swoim pracom malarskiego sznytu.16:00

Obiad i zakończenie.Warsztaty w Złodziejewie
Zalesie ul. Szubińska1, 89-200

BĄDŹ NA BIEŻĄCO, NEWSLETTER