< Joanna Appelt-Trybuła Marcin Katarzyński >

Ewa Sobiecka

Ewa Sobiecka, 33, Poznań, Fotograf,
Twórcze Wczasy
Te warsztaty były dla mnie wielką dawką inspiracji i odmieniły moje spojrzenie na fotografię.

Na co dzień robię zdjęcia klientom. Tak kocham to co robię, że wolny czas także poświęcam swoim prywatnym fotograficznym projektom. Jednak od jakiegoś czasu, przy natłoku pracy, straciłam do nich zapał. Twórcze wczasy zainspirowały mnie tak bardzo, że odnalazłam sposób jak cieszyć się nimi na nowo. To był wspaniały czas, poznałam niesamowitych ludzi, z którymi już umówiłam się na sesje w Polsce. Antonina Dolani i Radosław Pujan, którzy prowadzili warsztaty, zainspirowali mnie najbardziej. Jestem w niebowzięta, że mogłam ich poznać i skonsultować z nimi swoje prace.

Nie wiem czy na każdego wywarły wpływ te warsztaty jak na mnie. Kiedy wróciłam do domu, to jeszcze przez tydzień lewitowałam nad ziemią. Rozplanowałam szybko swoje prywatne sesje i inspirując się moimi mistrzami bardzo szybko zrobiłam pierwsze zdjęcia.
Czas spędzony tam był najlepszym co mogłam zrobić w danej chwili. Czuje, że w fotografii zakochałam się na nowo! Dziękuję wszystkim, którzy się do tego przyczynili. A takie warsztaty polecam naprawdę dla każdego!
Warsztaty w Złodziejewie
Zalesie ul. Szubińska1, 89-200

BĄDŹ NA BIEŻĄCO, NEWSLETTER