< Viktoria Valentynowicz Ewa Sobiecka >

Joanna Appelt-Trybuła

Joanna Appelt-Trybuła, lat 35 – Uczestniczyłam w warsztatach podczas weekendu z mistrzami – z Beatką Banach oraz w „twórczych czasach”.
Obecnie mieszkam w Anglii w Aylesbury. Zajmuję się córeczką. Nie pracuję w zawodzie fotografa, ale fotografia to moja pasja. W przyszłości pragnę połączyć to co mi sprawia przyjemność z moimi planami zawodowymi.
Złodziejewo jest wyjątkowym miejscem. To nie tylko warsztaty fotograficzne. Ludzie, którzy są związani z tym miejscem są pełni pasji. Oprócz wiedzy i doświadczenia mają to coś, co sprawia, że człowiek pod koniec warsztatów czuję się wręcz uskrzydlony. Każdy fotograf, bez względu na poziom doświadczenia wyniesie wiele dla siebie. Otrzymałam ogrom wiedzy, dzięki której wiem, że moja fotografia jest bardziej świadoma i i po prostu lepsza.
Złodziejewo jest pełne ciekawych plenerów fotograficznych z pałacem, który ma swój wyjątkowy klimat. Warto wspomnieć też o jedzeniu. Na samą myśl cieknie mi ślinka 😉 W Złodziejewie jadłam najlepszą pod słońcem zupę ziemniaczaną 🙂 Kto jadł ten wie, o co mi chodzi. To wszystko razem tworzy miejsce, do którego chce się wracać.
Marcelino, dziękuję Ci za gościnę. Jesteś wyjątkową osobą, dzięki której Złodziejewo istnieje 🙂 Jesteś niesamowicie zorganizowana i profesjonalna we wszystkim co robisz. Mam nadzieję, że w niedługim czasie znowu się spotkamy :).
Warsztaty w Złodziejewie
Zalesie ul. Szubińska1, 89-200

BĄDŹ NA BIEŻĄCO, NEWSLETTER