< Izabela Rogowska Laurka >

Hanna Zamelska

Hanna Zamelska, 41 lat, Bydgoszcz, na codzień zarządzam spółka produkcyjno-handlową w branży stalowej

warsztaty: Weekendy z mistrzami: Plener zwyczajnie niezwykły z Leszkiem Kowalskim

To dopiero początki mojej przygody z fotografią. Gdy trafiłam na stronę warsztatów w Zlodziejewie wyjść już nie chciałam. Zakochałam się w tych fotografiach. Zakochałam się w tym miejscu, jeszcze tam nie będąc. Az nastało to piękne popołudnie i wyruszyłam na moja wielką przygodę. Z drżącym sercem, z niepewnością – czy ja się nadaję?, czy dam radę?

Zastałam cudny, urokliwy pałacyk; czarujący park i malutką dziewczynkę – Złodziejkę, o wielkim sercu i wyrozumiałości. I mistrza Leszka, który potrafił znaleźć światło w zaciemnionym parku, w uliczkach miejskich podczas deszczu, który aż piszczal, gdy widział, jak się pięknie układają nam kadry. Który rzeczowo analizował nasze zdjęcia, dając cenne wskazówki, jednocześnie nie zawstydzając, gdy coś „nie wyszło”. Człowiek o wielkiej wrażliwości. I oczywiście grupę wariatów – pasjonatów, którzy całymi godzinami opowiadają o fotografii, o obiektywach, przysłonach – nawet leżąc już w łóżku;-). Profesjonalne modelki o cudnej urodzie, które słowem nie pisnęły, stojąc w letnich sukienkach przy 6 stopniach Celcjusza i silnym wietrze.

Po tym weekendzie wiem, ze ja nadal kocham fotografie. I wiem ile jeszcze przede mną. I wiem, ze chciałabym się tego uczyć tylko u Złodziejki!

To było mistyczne przeżycie za co z całego serca dziękuje!

Warsztaty w Złodziejewie
Zalesie ul. Szubińska1, 89-200

BĄDŹ NA BIEŻĄCO, NEWSLETTER