< Iwona Aleksandrowicz Hanna Zamelska >

Izabela Rogowska

Izabela Rogowska
44 lata, Koszalin, pracuje w: Teatr Bałtycki w Koszalinie
Warsztaty: Fotografia ślubna od A do Z z Jackiem Batkowskim + zaświadczenie z kurii

Niech dzięki tym słowom to cudowne miejsce poznają Ci, którzy poprzez swoją wrażliwość i spojrzenie przez obiektyw chcą wyrazić siebie, a nieśmiałość i strach nie pozwalają im na to (mam na myśli przede wszystkim siebie).

Po warsztatach pozostała głowa pełna kołaczących się pytań, zwątpień też – czy się do tego nadaję?, ale każdy kolejny dzień przynosi refleksję, ze jednak tak, to chciałabym w życiu robić, chociaż wiem,ze jeszcze przede mną daleka droga, ciężka praca, a przede wszystkim wiara w siebie.

Jeszcze raz dziękuję za wszystko, a przede wszystkim za to, że Wszyscy dajecie wspaniałe inspiracje i  nie słodząc – co jest plusem – zmuszacie do spojrzenia na swoje prace z dystansem i umiejętnością wyłapywania błędów – ja  na razie mam z tym problem, ale wszystko przede mną.

Marcelinko,  stwarzasz atmosferę , w której my jesteśmy jedynie dodatkiem.Twoja aura działa na wszystkich jak balsam na duszę.

Wspomnienia wspaniałe, niezapomniane, i tylko żal, że tak krótko.Wiem już , że wrócę do Was i mam tylko nadzieję, że będzie to bardzo szybko.Ogromne dzięki za ciepło, inspiracje, wspaniałe miejsce no i ukochane śniadanka i obiadki!!!Grupa była również fantastyczna, szczera i otwarta – a to jest bardzo ważne – w takim gronie aż chce się pracować.Gorące pozdrowienia również dla Jacka i księdza Sylwestra- wspaniali ludzie- oby takich spotykać na swojej drodze jak najwięcej!!!

Zrodziła się we mnie „miłość od pierwszego pobytu” do Was wszystkich i tego przecudownego miejsca!!!! Więc na pewno wracam, wracam i jeszcze raz wracam!

Warsztaty w Złodziejewie
Zalesie ul. Szubińska1, 89-200

BĄDŹ NA BIEŻĄCO, NEWSLETTER