< Andrew Lisowski Marcin Pietraszko >

Katarzyna Matuszewska

Katarzyna Matuszewska, 38 lat, Warszawa

Fotografowie i miłośnicy fotografii,
Jeżeli jest wsród Was Ktoś, kto się jeszcze zastanawia, czy warto wybrać się na Warsztaty do Złodziejewa, to gorąco je polecam! 🙂
Byłam w Złodziejewie kilka razy, zawsze wracam zadowolona, natchniona, zainspirowana z głową pełną wiedzy 🙂
Na miejscu, w zależności od wybranych warsztatów organizowane są wykłady, plenery oraz praca w studio. Modelki, które współpracują ze Złodziejewem znają swoją pracę i są do niej odpowiednio przygotowane. Złodziejewo posiada szerokie zaplecze stroi i stylizacji oraz mnóstwo klimatycznych zakątków i gadżetów, które doskonale wkomponują się w Wasze kadry:) Wnętrza po których będziecie się poruszać, urządzone są gustownie, mnóstwo tu zabytkowych mebli, wyszukanych detali i eleganckich drobiazgów, na ścianach znajdziecie piękne prace fotograficzne m.in. organizatorki Marceliny Oczkowskiej oraz współpracujących ze Złodziejewem fotografów. Dodatkowym atutem tego miejsca są posiłki, serwowane na pięknej zastawie zawsze syte i pyszne.
Jeżeli nie znacie photoshopa lub znacie go na poziomie średnio zaawansowanym, na warsztatach prowadzonych przez Karola Kalinowskiego nauczycie się jak korzystać z tego kultowego programu dającego niesamowite możliwości. Karol nie pominie nikogo, każdemu pomoże, wytłumaczy i przekaże olbrzymią ilość wiedzy. Trzeba się przygotować na wiele godzin bardzo intensywnej pracy, nie tylko w godzinach dziennych, ale i do późnych godzin wieczornych, podczas których nabędziecie i przećwiczycie nowe umiejętności. A potem to już tylko od Was zależy, czy z tej wiedzy skorzystacie 😉
Cały klimat Złodziejewa napawa spokojem i sprzyja twórczej atmosferze, za co dziękuję organizatorce Marcelinie Oczkowskiej.
Jeszcze raz polecam, i tym co są na początku swojej drogi fotograficznej, jak i fotografom pracującym w zawodzie, którzy są spragnieni wiedzy i osobistego rozwoju.
Katarzyna Matuszewska

Warsztaty w Złodziejewie
Zalesie ul. Szubińska1, 89-200

BĄDŹ NA BIEŻĄCO, NEWSLETTER