< Piotr Mareczko - Warsztaty ślubne Izabela Sawczuk - Warsztaty ślubne >

Kinga Figura – Potęga kobiecości z Dan Hecho

Moi Drodzy,

W ten piękny, słoneczny dzień chciałabym podzielić się z Wami taką oto refleksją…
Nie bójcie się marzyć. Marzenia się spełniają… Wystarczy tylko zrobić pierwszy, najtrudniejszy krok! Potem być może trudny drugi i trzeci. Potem być może napotkacie ścianę. Ale skąd wiecie, że nie wystarczy jej popchnąć by runęła jak domek z kart?

Musimy wiedzieć kim naprawdę jesteśmy. Musimy znać swoją wartość. Musimy wiedzieć dokąd zmierzamy i po co. Musimy żyć w zgodzie z samym sobą. W przeciwnym razie dusza nie da nam spokoju. A to marzenia dla ludzi są największą wartością. Są bogactwem duszy. Są złotem, perłami, muzyką i barwą życia…to one tworzą sztukę i kulturę.
Jedyne, co nas ogranicza przy spełnianiu marzeń, to nasza własna wyobraźnia… Sukces jest efektem ciężkiej pracy, cierpliwości, pokory i wiary, że wszystko w życiu jest możliwe!
I tak oto za kilka dni minie pół roku kiedy postanowiłam postawić wszystko na jedna kartę i zaryzykować – rezygnując z pracy na etat dla swojej pasji Fotografii- był to czyn przez wielu zapewne uznany za kaprys rozpieszczonej jedynaczki, ale nie chciałam dłużej żyć z dnia na dzień, gdzie każdy dzień od poniedziałku do piątku był taki sam… Życie uciekało przez palce. Zapytacie czy było warto? W tych niesprzyjających czasach stracić stabilny grunt pod nogami na poczet marzenia?
Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że była to najlepsza decyzja w moim życiu ! Bo przecież sensem podróży nie jest dotarcie do celu, lecz odwaga, by w nią wyruszyć… Podjęłam to ryzyko i nie żałuję … Codziennie budzę się z uśmiechem na ustach…dostrzegam piękno otaczającego świata w zwykłych, małych rzeczach. Otworzyłam się na Świat, poznałam mnóstwo wartościowych, wspaniałych ludzi podchodzących do życia z ogromnym szacunkiem… Codziennie podwyższam sobie poprzeczkę ale chyba o to właśnie chodzi by nie spocząć na laurach i codziennie doskonalić swój warsztat.

Rok 2022 jest rokiem bardzo intensywnym pod względem pozyskanej wiedzy… Miałam ogromna przyjemność uczestniczyć w Warsztatach WARSZTATY W ZŁODZIEJEWIE – Wiele dróg – jedna pasja Master Class Potęga Kobiecości z Danem Hecho. Dan jest cenionym na całym świecie fotografem urodzonym na Ukrainie. Przez lata wypracował wyjątkowy styl w fotografii, jego prace łatwo rozpoznać wśród tysięcy innych. Cechą wyróżniającą jest szczególna wizja barw, światła i występów artystycznych. Jest to malarskie połączenie aktu i tańca. Poniżej przedstawiam Wam kadr z owych warsztatów … W moim obiektywie piękna i niezwykle utalentowana modelka-tancerka pochodząca z kraju Basków @shiranuballet – Shira.
Dla mnie jest to sztuka w najczystszej postaci, niezwykle kobiecy i subtelny kadr jednak cenzura musi być.

Czy ktoś w ogóle dotrwał do końca mojego wywodu?
Morał jest jeden…żyjcie tak aby nie zastanawiać się „co by było gdyby?”…

Warsztaty w Złodziejewie
Zalesie ul. Szubińska1, 89-200

BĄDŹ NA BIEŻĄCO, NEWSLETTER