< Marcin Jazienicki - Damian Drewniak - Dogoń swoje marzenia Kinga Figura - Potęga kobiecości z Dan Hecho >

Piotr Mareczko – Warsztaty ślubne

Na początku chciałbym Was serdecznie pozdrowić.

Przy odrobinie wolnego czasu chciałbym napisać parę ciepłych słów związanych z moją refleksją związaną z pobytem w Złodziejewie. Pisarz ze mnie słaby więc ograniczę się do najważniejszych spostrzeżeń które utkwiły w mojej głowie.

Przyjechałem do Was zza Wisły z malowniczej okolicy Pojezierza Łęczyńsko Włodawskiego do pokona miałem ponad 500 km w jedna stronę. Czy było warto ? Oczywiście, że było warto.. Czy się opłacało ? Jak najbardziej opłacało się. Czy coś mnie zaskoczyło ? Tak zaskoczyło, a mianowicie postać Karola który widać, że czerpie przyjemność z tej jednak męczącej pracy.
Dziękuję za wszystko czego się nauczyłem i utwierdziłem w przekonaniu że to co robię, treści które przyswajam są spójne z tym co Karol głosił. Przebieg krok po kroku wydarzeń w kościele wynotowanie ich zapewni mi swobodę działania podczas własnych zleceń i nieprzypadkowość kadrów, gdzie akcja dzieje się dynamicznie i nie ma miejsca na motanie się w głowie i na nogach gdzie to teraz by się ustawić. Dzięki za wszystko dzięki za to świadectwo Karolu, dzięki Marcelina za uśmiech za świetną kuchnię za fajny pokój to są takie małe wielkie rzeczy które nadają sensu swoich poczynań.

Gorąco pozdrawiam i życzę pokoju ducha w tych trudnych czasach!

Warsztaty w Złodziejewie
Zalesie ul. Szubińska1, 89-200

BĄDŹ NA BIEŻĄCO, NEWSLETTER