< Zbyszek Filipiak, Drax Antonina Dolani >

Marta Voodica Ciosek

Fotograf i retuszer samouk, pasjonatka.

Miłość do fotografii ogarnęła ją na studiach, kiedy przytrzymując znajomemu lustrzankę zerknęłam przez wizjer. Od tamtego momentu jej cały świat i życie jest podporządkowane aparatowi i potrzebie tworzenia rzeczy pięknych.

Od początków mojej przygody starała się stworzyć swój własny rozpoznawalny styl,  w którym soczyste kolory przeplatać się będą często z mrocznymi stylizacjami, bajka z fashion, a wszystko to opowiada swoją własną historię.

Fotografuje głównie kobiety, kocha je mieć przed obiektywem i patrzeć jak zmieniają się pod wpływem stylizacji i nastroju zdjęć.

Dziś jako 30 letnia kobieta, bardzo intensywnie pielęgnuje dziecko, które siedzi gdzieś w  niej i opiera się rzeczywistości jak tylko może.  Tworzenie fotograficznego „Wonderlandu” bardzo w tym pomaga. To jest świat, w którym tak naprawdę żyje, każda minuta w tym świecie pozwala jej kreatywnie i inspirująco spędzać czas.

Kocha to co robi, dzięki temu poznaje wspaniałych, zdolnych ludzi, każda sesja zostawia po sobie miłe wspomnienia i za każdym razem chce więcej. Nigdy nie spoczywa na laurach i stara się iść ciągle do przodu, ucząc się po drodze ciekawych rzeczy.

Fanpage Marty

Prace Fotografa:

Warsztaty w Złodziejewie
Zalesie ul. Szubińska1, 89-200

BĄDŹ NA BIEŻĄCO, NEWSLETTER